Jump to content
IGNORED

Iznutrice


hoffnung

Recommended Posts

Ja se prijavljujem za Vasinu tortu( salcici numem da pravim), al bi ti mogo malo da se bacishu troshak pa da izneshesh i neki dragulj iz tvog podrumcheta ;)
sa zadovoljstvom, ali to posle. nekako ne ide po ciči zimi a pored kazana iz kog se puše čvarci :)
Link to comment
Za. Samo da malo mine ovo govno od vremena.
Svinje se kolju oko bivsheg dana republike (one stare).Onda se svargla ipihtije drze napolju,sushi se meso, tako da mora da bude ladno.A i svadbe se prave u to doba.Dodushe ne znam kad tacno pocinjeveliki post pred Bozic ali verovatno nekako bash oko tog bivsheg praznika.Nema klanja u prolece i leti.
Link to comment
veliki post za bozic slabo da je bio kad smo bili deca, slabo se ko drzao toga do kraja osamdesetih. recimo zadnju nedelju pred bozic ili tako nekako.
Ma znam bre Gazzo,ko je ikada ranije i postio uopste. Nego neki dan se Velja Ilic prepucava sa Tijanicemoko prenosenja skupshtinskih yebada i Velja reche da je sramota i greota da RTS pravi neke svadbeza TV i to u vreme velikog posta :lol:
Link to comment

molio bih da zavejana u spisak svojih svinjokoljskih obaveza ubelezi i obecanu vasinu tortu, ta mi je omiljeta od kad znam za sebe, i s obzirom da vise nema ko da mi je pravi, zena nume, licno sam zainteresovan.

Link to comment
Ti moš slobodno da sediš zavejana pored zavejanog kazana sa zavejanim čvarcima, i da točiš zavejanu radžu. Ja bih ipak sačekao da nevreme malo popusti.
Jes da bi ovaj post mozda bio za "srpsko zdravstvo" al su cvarci poAnta pa zato ovde , a i nije rech o lekarima.Jedan funkcioner iz klinickog centra cesto dolazio u moju tvrtku u Frankfurt pa smo ga vodali na vecere,ruckove i tako. Jedne veceri ( ono svecana vecera sa Siemens cinovnicima), a sve u frankfurtskom Interkontu,lik gleda spajzekartu pola sata i onda kaze da mu se jedu cvarci :lol: Kelner ( a svi kelneri iz nekog inozemstva)pojma nema ni sta je to pa pozove kuvara. Kuvar ga tri put pita da li stvarno zeli cvarke. Kaze covek, aham.Kaze ovaj, no problem, al ce potraje malo.Trajalo mozda jedan sat i servirali ovome sveze cvarke. Elem, stavkaza cvarke u racunu bila je 500 DM. Usput je seruckao kako cashe nisu za bordo vino ( on uz cvarke pije samoskupocena bordo vina), al aj to nema veze.@Gazza- otkidam i ja na Vasinu tortu. A drmnem pola kilo grand marnier pa mirishe na pomorandze samo tako.
Link to comment
Ti moš slobodno da sediš zavejana pored zavejanog kazana sa zavejanim čvarcima, i da točiš zavejanu radžu. Ja bih ipak sačekao da nevreme malo popusti.
dizajneru, ne kvari meraka angry.gif . može brate i po vejavici. ja se oma prijavljujem. mogu da sečem salo za čvarke, al ako ne moram da dreždim pored oranije non stop. posle mogu da trebim mesce za pitije. i šta god još treba, mada ne bi da perem crevca, kolko god govna bila afirmativna :lol: javite kome i kad da dam novce za krme :wub:
Link to comment
dizajneru, ne kvari meraka angry.gif . može brate i po vejavici. ja se oma prijavljujem. mogu da sečem salo za čvarke, al ako ne moram da dreždim pored oranije non stop. posle mogu da trebim mesce za pitije. i šta god još treba, mada ne bi da perem crevca, kolko god govna bila afirmativna :lol: javite kome i kad da dam novce za krme :wub:
Cu drezdim ja,ako treba, a i nije me groza da perem creva.A sta se radi posle sa tim kao cistim crevima?Lova za krme nije problem,problem je termin. Mora bude na jesen.
Link to comment

Hahaha, praćeš creva. Znaš li da ćeš da smrdiš na govna ceo dan? Pa i kad se opereš, uđe to pod kožu, nokte...A šta posle sa crevima? Pa prave se kurtoni od nih, ništa se ne baca ;).Uz malo sreće većina posla će biti urađena dok gosti ne budu još ni krenuli tako da će doći na gotovo.

Link to comment
Hahaha, praćeš creva. Znaš li da ćeš da smrdiš na govna ceo dan? Pa i kad se opereš, uđe to pod kožu, nokte...A šta posle sa crevima? Pa prave se kurtoni od nih, ništa se ne baca ;) .Uz malo sreće većina posla će biti urađena dok gosti ne budu još ni krenuli tako da će doći na gotovo.
Nemam ja probelma sa fekalijama. A i koristim fine parfeme.Ali stvarno sta se tim crevima radi? Od onih jagnjecih se pravecuvene sarmice. Ova svinjska su valjda ona creva na roshtilju ili dimljena.Nije tacno da se smrdi na govna ceo dan. Pa bre prala sam creva, a i kuchetu perem dupekad ima proliv. Rano ustajem tako da cu sa majstorima sve radnje da radim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...