Jump to content
IGNORED

Iznutrice


hoffnung

Recommended Posts

1 minute ago, nisam ja said:

Meni je najjače kad konobar proverava jel ima nešto ispod  palačinke. I onda onaj nađe prah šećer i prospe jedno kilo. 

:lolol: "eo ti šećer mšupčkmtrn:

koja ekipa

Link to comment
44 minutes ago, Frank Pembleton said:

Samo da budemo jasni, repovi ne moraju da se seku, moguće da su i bolju u komadu, al ako ih komadas, bolje nožem...



... Shiit has hit the fan...
 

Moraju

zbog radi želatina

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Samo da budemo jasni, repovi ne moraju da se seku, moguće da su i bolju u komadu, al ako ih komadas, bolje nožem...

 

 

Zašto bolje nožem? Jel ima neko objašnjenje za nas laike?

 

 

 

Link to comment
  • 5 months later...

pazario u Metrou smrznute škembiće, neke italijanske, kesa od kilo je koštala oko 350 dinara. očišćeni, iseckani, poluskuvani

 

juče sam kuvao makedonsku škembe čorbu, onu belu. Raj na zemlji, mirisali su bolje nego teleća čorba, a meki, fini...

 

od sad ovo ima redovno da nabavljam. prošli put sam uzeo neke u mesari, potapao i prao dva dana, a kad sam ih kuvao, htela žena da se razvede koliko sam kontaminirao kuću. na kraju ispali grozni, bacio sam ih.

 

a odavno mi se mota po glavi pita od tripica, neki sremački recept

Edited by banatjanin
Link to comment

Saće tvoj drug da ti oda tajnu  :) Ako si već naleteo na te neobrađene tripice, koje smrde kao sama smrt, potopi ih u Peral S , sredstvo za dezinfekciju široko korišteno u klanicama i mesarama.Peral S ubija sve mikrobe,nije skodljiv za ljude a tripe posle tretiranja budu bele, meke, i ne smrde.Tako ih pre prodaje tretiraju mnogi mesari

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...