Jump to content
IGNORED

Iznutrice


hoffnung

Recommended Posts

Pa gde si to kupio?

 

ma nije kupio takav. ovo je slika iz grcke, 100%. ja verujem da se u kucnim uslovima ne moze postici ono sto mozes dobiti u tavreni u grckoj (ovo sto vidis na slici).

 

voleo bih da me gaza demantuje.

Link to comment

naravno da ne mogu, pa nisam ja profesionalna pletilja jagnjecih crevaca. mislim, voleo bih da jesam i da neko ko ima razanj hoce da me primi da se to tamo ispece. barem bi napravili nezaboravno forumsko razvaljivanje...

Link to comment

naravno da ne mogu, pa nisam ja profesionalna pletilja jagnjecih crevaca. mislim, voleo bih da jesam i da neko ko ima razanj hoce da me primi da se to tamo ispece. barem bi napravili nezaboravno forumsko razvaljivanje...

 

+1

 

za razanj i mesto bi se lako snasli.

Link to comment

Možda nađem ražanj i motor

 

haha, pa sta cemo da radimo sa raznjem i motorom? nema ko da uplete crevca. 

 

razanj i motor bih nasao za pola sata samo da ima dovoljna kolicina crevaca i spretna ruka.

Link to comment

ovaj moj izvor dobija 2x nedeljno po 3-4kg jagnjecih ili ovcijih crevaca. pored toga oni (trenutno) razdvojeno prodaju jagnjecu dzigericu od jagnjecih srca i bubrega. moracu to malo da proucim ali verujem da bi spakovali kokoreci kako treba na razanj.

 

mislim, realno ne verujem kakav paklen plan kujemo ovde....

Link to comment

ovaj moj izvor dobija 2x nedeljno po 3-4kg jagnjecih ili ovcijih crevaca. pored toga oni (trenutno) razdvojeno prodaju jagnjecu dzigericu od jagnjecih srca i bubrega. moracu to malo da proucim ali verujem da bi spakovali kokoreci kako treba na razanj.

 

mislim, realno ne verujem kakav paklen plan kujemo ovde....

 

ne smem da verujem da je ovo moguce izvesti u beogradu. posle cu da placem danima ako se izjalovi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...