Jump to content
Ivan

Demokratska stranka

Recommended Posts

svashtabezneshto

i meni se čini da je marko đurišić ok lik. deluje mi da se on povukao malo, jedno vreme je bio prilično aktivan,

sad se ne sećam kad sam poslednji put videla neki njegov nastup, izjavu, bilo šta.

pacey defender

Demokratska stranka je danas popodne zatražila objavljivanje snimaka sigurnosnih kamera kod naplatne rampe Doljevac, kako bi se utvrdilo da li je Babićevo vozilo, zbog nepropisne brzine, ugrozilo ostale učesnike u saobraćaju. U saopštenju se navodi da je član Odbora za odbranu i unutrašnje poslove skupštine Balša Božović pokrenuo proceduru za utvrđivanje istine o okolnostima nesreće.

Ne podržavam bojkot institucija i izbora, između ostalog i zbog ovakvih proceduralnih mehanizama na raspolaganju. 

Ali DS i SzS treba prvo da odluče da li bojkotuju ili ne bojkotuju institucije. Ako bojkotuju, onda nema šta član skupštinskog odbora da tamo pokreće inicijative. 

mozzer
11 hours ago, Hamlet Strašni said:

Kena je bio sarkastičan. A Marko je ok lik. 

1 od najnormalnijih na sceni

Sammael
31 minutes ago, mozzer said:

1 od najnormalnijih na sceni

Saće pbg nešto da mu iskopa.

Goranz

Najvažniji info će biti kakav mu je muž, sve ostalo bi mu se eventualno moglo oprostiti.

pbg12345
5 hours ago, Sammael said:

Saće pbg nešto da mu iskopa.

ma da, nije problem da li za nekog politicara ima sta da se iskopa, vec da li ce neko da iskopa :thumbsup:

inace, sto se pbg-a tice marko (a i muz) mogu mirno da spavaju :fantom:

Sammael
1 hour ago, pbg12345 said:

ma da, nije problem da li za nekog politicara ima sta da se iskopa, vec da li ce neko da iskopa :thumbsup:

inace, sto se pbg-a tice marko (a i muz) mogu mirno da spavaju :fantom:

Ne postoji osoba s ovog foruma kojoj nešto ne može da se iskopa

Evo, ja sam u sedmom-osmom osnovne škole u nekom skeču glumio Šešelja na primer i išao sam na neki miting SRS da dobijem inspiraciju. Oprostite mi ružnu prošlost...

Edited by Sammael

pbg12345

osobe sa ovog foruma mi nisu interesantne

neko ko se kandiduje za javne funkcije jeste

zasto mislis da bilo koga zanima sta siti radio u sedmom razredu?

namenski

Ja sam kada sam bio mali i kada smo se igrali kauboja i Indijanaca, nekoliko puta morao da budem domaci izdajnik, jednom su me cak naterali da budem i ustasa…

Sta sam mogao, em sam bio klinac, em se tada nije znalo za vrsnjacko nasilje...:cry:

Sammael
Just now, pbg12345 said:

osobe sa ovog foruma mi nisu interesantne

neko ko se kandiduje za javne funkcije jeste

zasto mislis da bilo koga zanima sta siti radio u sedmom razredu?

kako znaš da ne planiram da se kandidujem za javnu funkciju :fantom:

Milošica

Ili u prevodu „Ko jebe ideale“.

hazard

Šutanovče ti si prvi po šuntavilu

Malkmus

Blic: Moguć povratak nekoliko bivših lidera demokrata u DS

Stranke koje su proistekle iz Demokratske stranke mogle bi ponovo da se ujedine sa maticom, odnosno većina njih bi mogla da se stopi sa DS, piše list Blic pozivajući se na svoje izvore.

"Razgovori na ovu temu traju već neko vreme. O tome međusobno razgovaraju aktuelni predsednik Zoran Lutovac, Boris Tadić, Dušan Petrović i Zoran Živković", piše list.

Za sada nisu utanačani detalji koji se tiču organizacije i podele posla, ali ono na čemu bi se insistiralo, a što je drugačije u odnosu na ostatak opozicije, jeste insistiranje na evropskim integracijama.

Nakon što bi bi došlo do ujedinjenja, bila bi održana skupština na kojoj bi se biralo rukovodstvo, piše Blic.

Tadić, piše list pozivajući se na svoj izvor, spreman je da ne preuzima funkciju, dok se ostali za sada ne izjašnjavanju o tome da li bi neko i koju stranačku funkciju preuzeo.

http://rs.n1info.com/Vesti/a463709/Blic-Moguc-povratak-nekoliko-bivsih-lidera-demokrata-u-DS.html