Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Neke ekipe su fantasticno nesposobne. Pre nekoliko nedelja sam pogledao utakmicu Washington St. naseg Koprivice... Zavrsilo je 52-59, nekih 75% poena je palo iz reketa, ostalo slobodna bacanja i poneki sut izvana. Jebalo ih 35 sekundi za napad, sve sami divljaci. U protivnickoj ekipi je igrao i Isaiah Thomas, oko 170cm visok plej koji jedini zna igrati kosarku. Dobro, i Pondexter ali nije imao vece.

Link to comment

krece uzivancija na areni. evo sta ce prenositi do kraja nedeljehttp://www.tvarenasport.com/channel/tv-arena-sport-1/2010/03/15/2010/03/21/ovo je i prilika da tkd, kada bude imao vremena, napise nesto o svom iskustvu u ncaa.

Edited by kojot
Link to comment

BYU izbacio floridu posle dva produzetka. fantasticno otvraranje ncaa sezone za mene. par zanimljivih igraca, ali mislim da BYU ispada u sledecoj rundi.kansas state je sjajna ekipa, BYU nema sanse protiv njih. nisu athletic enough da bi mogli da pariraju kanzasu. kanzas ima odlican par bekova, kao i kelija i dzadza na unutrasnjim pozicijama, koji su mi se bas dojmili.

Edited by kojot
Link to comment

neverovatno je da su ispali ovako rano.znas li koju tekmu prenosi arena sad? kentaki ili kansas st?

Edited by kojot
Link to comment
Kakvu pracku ima ovaj Farokhmanesh. Covek im dobi dve utakmice svojim clutch trojkama.
ajova je mega zanimljiv tim - iranac koji ne masi trojku, centar koji izgleda kao da je pobegao iz familije adams, dva brata i rezervna cetvorka irac sa ogromnim zulufima. prava cirkuska druzina, koja pri tom igra solidan basket. navijam za njih.
Link to comment
znas li koju tekmu prenosi arena sad? kentaki ili kansas st?
sorry, nisam pogledao forum sinoc da ti odgovorim.
centar koji izgleda kao da je pobegao iz familije adams
chovek je jebeno '88 godishte. izgleda kao da ovih dana treba da napuni 30 :Dbtw, vecheras ce west-virginia missouri biti na kecu posle pao-oly fudbala, a duke-california na 4 izgleda. Edited by Teixeira
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...