Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Kakva Wichita, ovom pobedom Ohio State je na F4.Ali kako je Arizona branila ovaj poslednji pick and pop. Umesto da preuzmu, oni ostavljaju Rossa samog na trojci.Miami katastrofa. Hteli su odmah da ih oduvaju, a kad nije upalo prvih par lopti, postali su nervozni, nestrpljivi, nepovezani, uz ocajnu selekcija suta. Do poluvremena su upali u jamu iz koje se protiv Marquettea ne izlazi. Ovo sto je nocas odigrao Durand Scott mora biti u top 5 najlosijih individualnih partija u istoriji turnira.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Indiana :smoris:Uzasno su odigrali.
Cuuuuuuuuuuuuuuuse :thumbup:ne znam da li ih je iko sem mene imao u bracketu na F4... mozda Melo i Derrick Coleman :lol:@JRC, ti si samo ljubomoran sto je Marquette pokazao pravu moc i protiv mrtvog Miamija! to samo da napokosti ovom Lakers/Duke loveru sto pravi one podcaste, pa kao on i Edin znaju o cemu pricaju, pfffff :P Edited by freakns
Link to comment

Odgledao danas na Espn-u dokumentarac iz serije 30 for 30 pod nazivom "Survive and Advance", koji govori o NC State-u i njihovom putu do osvajanja NCAA turnira 1983. godine, kao i kasnije o tragicnoj sudbini trenera Valvano-a u borbi sa teskom bolescu. Neverovatan covek je bio, sa neverovatnom harizmom.Film ostavlja bez teksta, sve preporuke.

Link to comment
Odgledao danas na Espn-u dokumentarac iz serije 30 for 30 pod nazivom "Survive and Advance", koji govori o NC State-u i njihovom putu do osvajanja NCAA turnira 1983. godine, kao i kasnije o tragicnoj sudbini trenera Valvano-a u borbi sa teskom bolescu. Neverovatan covek je bio, sa neverovatnom harizmom.Film ostavlja bez teksta, sve preporuke.
ako ima ko link za ovo di da se kupi™, nek mi sibne PM pls
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...