Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

takodje Ohio State je odlican, plus im se sada otvorilo, mogli bi jako i do samoga kraja.Jayhawksi, Miami i prljavi Duke su tu jos...
Jeste im se fino otvorila staza do F4 (mada, treba dobiti Iowa State), ali za nesto vise su previse ofanzivno limitirani.
I pored toga sto su ovi poludeli, izgledalo mi je da su se Gonzagini igraci previse ukenjali, pogotovo kada uzmes u ozbir odnos kvaliteta. Sem Pangosa i delimicno Olynyka, ostali su se krili, masili bacanja... Jbg, falio je Bell, istina, ali razocarali su me na kraju...
Sta znam, retko se vidja onakvo bombardovanje. Ja sam bio zapanjen, mogu da zamislim kako je bilo njima. Verovao sam da ce Zagsi nekako izvuci utakmicu, ali sve je bilo jasno kad je usla i ona Van Vleetova trojka o plafon.
ja sam hteo da polomim kompjuter svaki put kada je komentator rekao "it's pangos time".
Jebeni Doug Gottlieb.
Link to comment

Meni Gonzaga nije bila nikakvo iznenadjenje, jest da imaju par vrlo dobrih igraca ali igraju u slaboj konferenciji i nisu imali nijednu jaku utakmicu. Cim su naisli na tim koji igra cvrsto i bez straha bilo je povuci potegni. Mislio sam da ce ih Pitt odraditi ali evo ispalo je Wichita...

Link to comment

Kraft je odigrao pod pritiskom prisustva roditelja mu na tribinama. :happy:Zao mi momaka iz Ajove S., srcana ekipa.Trener ih ujeb'o, mesto da idu na faul, oni brane 30 sekundi, a citav mec sutiraju preko 50% za tri uz vise od 20 pokusaja.

Link to comment

Indijana ni ne igra loše na njega odbranu. Par jako teških šuteva i rotiraju defanzivce na njemu. Slabo igra Indijana, Zeller mi je standardno nedopadljiv.

Link to comment

Dobro, trebalo je oko 30 minuta Creanu da skapira da glavnog protivničkog igrača treba da čuva najbolji defanzivac u koledž košarci (par izuzetaka u prvom poluvremenu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...