Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Oregon igra odlično. Biće vrlo dobar evropski igrač Kazemi.
ja ne znam zasto su oni dobili tako los ranking. igrali su solidno tokom sezone, sada su kanda jos malo digli formu, bas dobro izgledaju... a Kazemi bi mogao biti i solidan NBA PF, ne samo evropski
Link to comment

hehe, znao sam da ce wichita da ih opegla. ove godine sam najvise njih gledao tako da su mi omiljeni tim. mislim da posle ovoga idu na f4.

Link to comment

Lujvil najozbiljniji, ne?Pogotovo taj njihov kvartet visokih izgleda odraslo.Danas Kraft.Njega obozavam.Takva ljubav vidjena je jedino jos spram Derika Vilijamsa za Arizona vremena ( a i docnije).Kalif ce rutinski proci Indijanu, a krajnje je vreme da se gleda moj Kanzas.

Link to comment
Lujvil najozbiljniji, ne?Pogotovo taj njihov kvartet visokih izgleda odraslo.Danas Kraft.Njega obozavam.Takva ljubav vidjena je jedino jos spram Derika Vilijamsa za Arizona vremena ( a i docnije).Kalif ce rutinski proci Indijanu, a krajnje je vreme da se gleda moj Kanzas.
pa Louisville i Hoosiersi su proglasavani od nogih glavnim favoritima... meni se g-town cinio odlicnim, ali sam ocigledno zajebo... takodje Ohio State je odlican, plus im se sada otvorilo, mogli bi jako i do samoga kraja.Jayhawksi, Miami i prljavi Duke su tu jos...
Link to comment

Gonzaga pregrmela zajeban start utakmice i drzala kontrolu do 5 minuta pred kraj kad je nesto obuzelo ove ludake sa Wichita Statea, pa su pogodili sedam uzastopnih suteva (pet trojki).

Link to comment
Gonzaga pregrmela zajeban start utakmice i drzala kontrolu do 5 minuta pred kraj kad je nesto obuzelo ove ludake sa Wichita Statea, pa su pogodili sedam uzastopnih suteva (pet trojki).
I pored toga sto su ovi poludeli, izgledalo mi je da su se Gonzagini igraci previse ukenjali, pogotovo kada uzmes u ozbir odnos kvaliteta. Sem Pangosa i delimicno Olynyka, ostali su se krili, masili bacanja... Jbg, falio je Bell, istina, ali razocarali su me na kraju...
Link to comment
pa Louisville i Hoosiersi su proglasavani od nogih glavnim favoritima... meni se g-town cinio odlicnim, ali sam ocigledno zajebo... takodje Ohio State je odlican, plus im se sada otvorilo, mogli bi jako i do samoga kraja.Jayhawksi, Miami i prljavi Duke su tu jos...
Ako sam dobro popamtio info od jucer: Lujvil, ne racunajuci sinosnji mec, ima 11 pobeda u nizu od 17 razlike prosecno, gde ubacuju 72 poena prosecno i, opet prosecno, isforsiraju 19 izgubljenih po rivalu.Sto bi se reklo, u spicu su.Zanimljivo mi je bilo videti sinoc, a ne pamtim kada sam tako nesto video, da je startna petorka Kolorado S. kompletno seniorska ( sto im, jasno, nije bilo od preterane koristi).Nego, gledam ove prognoze za f4 i ne shvacam kako je iko smatrao VCU za prolaz.http://espn.go.com/mens-college-basketball/tournament
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...