Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

gledao sam Miami protiv UNC, da je Bullock ista ubacio, jos bi ih dobili Tar Heelsi(koji su blagi uzas ove sezone, nadam se da ces se sloziti :) )... a Indiana meni izgleda u padu. izgubili su od Wisconsina na big ten turniru(i to im je drugi poraz od njih u sezoni!), a pre toga ih je Ohio otreso ko 2 i 2.s druge strane, imam obicaj da precenim big east, pa mozda i to igra ulogu :D (G-town mi je recimo prvi favorit :) nisam ih stavio u bracketu da idu na F4 jer je UNC tu, ali realno ocekujem da oni prodju sa Marquettom i Louisvillom :D)
and the freak curse lives on :lol:jebote, kako ja nekoga pohvalim usledi totalni raspad :Dg-town, wildcats, oklahoma state i new mexico out u prvom kolu... ostalo nisu prevelika iznenadjenja rekao bihdanas wolverinesi i VCU, mogla bi biti odlicna tekma. takodje, tipujem da Memphis izbacuje Michigen State
Link to comment
takodje, tipujem da Memphis izbacuje Michigen State
No way, Jose.Ili si ovo napisao samo da bi nastavio niz ureknutih? :DInace, Michigen se po ocekivanju dobro snalazi protiv havoca. Par puta je Burkeu pala koncentracija i imali su nekoliko losih resenja u kontrama, ali sve ostalo profesorski. Edited by J.R. Cash
Link to comment

Nastic je dobio 3 minute u 1. poluvremenu protiv Alabame. Nije mi jasno zasto nema vecu minutazu, ovo mu je vec 3. godina tamo i mislim da je prosle sezone igrao malo vise, mada i tad samo 7 minuta po utakmici. Sve vise mi lici na Hasana Rizvica, a trebalo bi da ima bolju karijeru.

Link to comment
i to pocinju sa jos jednom ekipom za koju mislim da ce izbaciti favorita - colorado state. iverson ftw.
Izgleda nista od toga, stoji za snimak VCU - Micigen.
-1
Kako god, ja sam njih manuo na pola. :DElem, Micigen odigrao danas bas onako za raju.Svideo mi se Olbreht, a u nedostatku Morgana, dodatni minutu za manijaka Mekgerija.Ocekivao sam vise minuta za Horforda najmladjeg.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...