Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

John Wall (FR guard) deluje kao legitimni no1 draft pick.
Dakako, ali to se znalo i pre sezone. Meni je senzacionalan DeMarcus Cousins, isto freshman. Jos je pomalo sirov, ali zastrasujuce je kakva zverina moze da postane. Kako onoj ljigi Calipari-u uspeva da konstantno regrutuje najbolje u zemlji?
Link to comment

Šaltao neki dan kroz SBB kanale i vidim ESPN America prenosi neki NCAA. Prekjuče isto. Ne znam da li je live, a ne znam ni da li je taj ESPN neka slučajnost ili se našao u ponudi. Ovaj thread ima najbolji poll ikad.

Link to comment

Upravo gledam Kansas - California na ESPN, zadovoljstvo je slusati legendarnog Boba Knighta... Inace, Kansas potvrdjuje svoj trenutni ranking, imaju odlicnog trenera i dobro ukomponovan tim... A moj trenutni favorit, uz Kentucky gde odlicno igraju Wall i Patterson, je Texas koji je u poslednje 2 tekme pobedio timove iz top 10 North Carolinu i Michigan State.. Posebno im je dobra centarska linija - Pittman i James...

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dakako, ali to se znalo i pre sezone. Meni je senzacionalan DeMarcus Cousins, isto freshman. Jos je pomalo sirov, ali zastrasujuce je kakva zverina moze da postane. Kako onoj ljigi Calipari-u uspeva da konstantno regrutuje najbolje u zemlji?
danas sam ponovo gledao Kentucky - jebote ala igraju.imaju zverska 4 igrača - wall, bledsoe, cousins i patterson - i jedno 3 dobre zamene koje se menjaju kao 5 igrač.
Link to comment
  • 4 weeks later...

kakav vikend, jebate.prvo pukao #1 Kansas, a onda i #2 Kentucky.U meču nedelje #4 Syracuse napunio salu sa 30.000 + ljudi i pwnovali #8 Villanovu 95-77. Nandžarasti su celu tekmu odigrali ko na video igrici, straobalno dobro. Nisam u skorije vreme video da se neka ekipa tako dobro dodaje, a ni da igraju bolju zonu. Ovom pobedom bi 'Cuse trebalo da preskoči #3 Purdue (koji je pobedio za vikend) i da bude novi #1.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na prvi pogled, Kansas i Kentucky su dobili koscine u ranoj fazi u vidu Michigan Statea, odnosno Texasa/Wake Foresta i Cornella/Wisconsina. Villanova i Kansas State vec sad mogu da se spremaju za elite eight utakmice. Gonzaga u drugoj rundi na Syracuse. Dosta dobrih utakmica u prvoj rundi...

Link to comment
Na prvi pogled, Kansas i Kentucky su dobili koscine u ranoj fazi u vidu Michigan Statea, odnosno Texasa/Wake Foresta i Cornella/Wisconsina. Villanova i Kansas State vec sad mogu da se spremaju za elite eight utakmice. Gonzaga u drugoj rundi na Syracuse. Dosta dobrih utakmica u prvoj rundi...
problem sa Michigan Stateom i Texasom je što su jebeno talentovani, i podjednako nekonstantni. niko pojma nema šta može da bude. I jedni i drugi su drugu polovinu sezone proveli raspadajući se. Naročito Spartansi, koji imaju 3 sjajna igrača (Green, Morgan, Lucas) ali nula timske igre.biće, naravno, dosta dobrih mečeva. najviše me zanima Temple v. Cornell.
Link to comment
za one koji nemaju espn, prenosi krecu vecheras na areni mocnom uvodnom utakmicom.
:lol:inače je tekma Arkansas Pine Bluff v. Winthrop. jaka tekma do samog kraja.prava ludnica kreće u četvrtak. radujem se tekmama St. Mary's v. Richmond i Wake Forest v. Texas. Edited by Alphons
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...