Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ekstra je martovsko lud'lo. Ziveo ESPN America, prikovan sam ceo dan...prophecy: Delavedova je buduci plej Radnickog iz Kragujevca, a Keli Olinik buduci centar Himkija ili Valensije :)

Link to comment
Arena izgleda od sutra pocinje sa prenosima...
i to pocinju sa jos jednom ekipom za koju mislim da ce izbaciti favorita - colorado state. iverson ftw.
Link to comment

Smor i Smart i Benett su out sa turnira. Prosečna partija Smarta iako se potencira da je odigrao slabo. Ništa drugačije od onoga što igra standardno. Napadačka igra mora da se malo ispolira, pogotovo šut. Odbrana, fizika, razumevanje igre je tu. Juče su mu saigrači skinuli bar 4-5 asistencija, jer nisu uspevali da završe akcije koje im je kreirao. Isto kao i Bennett, igra u timu sa puno loših saigrača. Nisam sinoć gledao UNLV, ali kada god jesam igrali su timski tužno.

Link to comment

Templ igra odlicno, ali je i NCS kriminal.Li je i dalje neoporavljen, nije igrao vise od pet minuta, dok Kalif ne izlazi iz igre.U prvih 12 poena ekipe upisalo se sve od startera Templa, dok je Lesli ima osam od prvih 15 NCS - a.Momacki specijal Dilija u odbrani.Obrajen jebe keve, 43% trojki u sezoni ( 126 pokusaja), danas 3/5 i 13 poena.Templ na plus 16 i na 14/3 kada umaju prednost na pauzi.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
danas izasao podatak da je Shabazz Muhammad lazirao godiste, tj. da je zapravo godinu dana stariji
Vidim da mu porede oca sa Marvom Marinovichem. Onda bar znamo sto je ovaj cudak, dobro je ako je samo to :D
Link to comment

Rutinski. :fantom: Sledi Ilinoj.Vajat los ( uz 31 poen :0.6: ), zajebavao se, gubio lopte kretenski ( smeo bih se zakleti da je imao vise od jedne!) i ujebao donekle levu saku.Steta za Lija sto je popio taj lakat od Jumasa, ne bi se ovi tako zajebavali, brdo poena uvalili ispod kosa u nastavku.Vud pokusao ukrasti mec vezanim trojkama u poslednja tri i po min., no potom masi u jedan za jedan i rusi jedan momentum u tim trenucima.Sudije malo navukle za Templ pred kraj, ali je NCS toliko nezaintersovan za basket, tako da ko ih jebe.Imali 13 izgubljenih i 4/13 za tri ( od toga su tri trojke ubacili u poslednja cetiri i po minuta).

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
Tanak ovaj Kolorado.Antipreporuka.
Zato sam i birao Ilinois u breketu. Btw, nejasna mi je završnica Kansas St. i netraženje TO na 9 sekundi do kraja iako je bilo 2 razlike.
Link to comment
Zato sam i birao Ilinois u breketu. Btw, nejasna mi je završnica Kansas St. i netraženje TO na 9 sekundi do kraja iako je bilo 2 razlike.
I kakav uzasan napad... Pokusavao je veciti luzer Weber da pozove, ali...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...