Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ne verujem, ali ako se to desi bar bismo imali coveka sa jednim od boljih imena cak i za danasnje uslove u kombinaciji sa tim da je odlican igrac... Cleanthony Early :)

Link to comment

Dva meca za citavu sezonu za koje nisam imao zivaca za gledati drugo pol.Pitsburg - Sinsi i danas S.Luis - NMS ( potonji 6 poena za cetvrtinu i Dvejn Evans koji im urnise zonu i onog Maltezanina, a vidim da ga je ispratio jedino Si sa kontra strane).Sledi Oregon - Oklahoma Stejta, tu, valjda, ne sme biti omasaja, a sutra Kalih Vajat jebava NCS.

Link to comment

Wichita se popisala po Pittsburghu. Moram ispostaviti 1 Trevona Woodalla, decko je plej i fantastican debil. 1-12 iz igre, 1 asistencija i 5 izgubljenih uz 5 faulova. Sa druge strane mu se Malcolm Armstead posrao u zivot. Sve u svemu, ocekivano uzasna kosarka za sad.

Link to comment

pomagajte

pitao sam vec teacher preko pm-a ali da pitam i ovde, mozda nije pored kompa.dakle, gledam ncaa stream na njihovom sajtu i koristim neki mozillin add-on pomocu kojeg sam zaobisao to sto stream moze da se gleda samo iz amerike. e sad, problem je sto oni imaju ogranicenje da stream moze da se gleda samo 4 sata. kako da to zaobidjem? pretpostavljam da je lako ali ja nemam pojma, objasnite mi step by step.
Link to comment

Nestvaran user Marquettea, koji nicim nije zasluzio pobedu. Sad komotno mogu i da odu do kraja.

Sve u svemu, ocekivano uzasna kosarka za sad.
Jebiga, gledas Pitt i ocekujes estetski zadovoljavajucu kosarku :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...