Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Jeste, 2007 je dala samo jednog franchise playera (Durant) i ne vidi se još neko, eventualno ako se Oden preporodi. 2008. imamo Rosea očigledno, Mayo je blizu i Beasley bi trebalo da bude i ima još potencijalnih.

Link to comment

Hm, nemoj da poredimo Horforda i Beaslya ili Stuckeya i Mayoa...Doduse, priznajem da je proslogodisnji draft bio dublji od ovogodisnjeg, ali verujem u Blake Griffina i siguran sam da ce biti franchise player.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Da, prva sezona Beasleya je prilično razočaravajuća, sad kad pogledam i Rose i Mayo su posle prve godine otišli u NBA, a imali su daleko bolje sezone. Al valjda će biti nešto od njega...Horford ima sve moje simpatije, ali ne verujem da će biti franchise player ikada.Griffin bi trebalo da bude franchise player. Pitanje je ko još iz ove generacije? Teško je reći...

Link to comment

Nisu za poredjenje Beasley i Mayo, prvenstveno zbog toga sto ovaj drugi igra u gubitnickom timu i bar 35 min po utakmici, cak i kad gube po 20-30 razlike ostane u igri.Rose pa 3 mjesta prano pa onda svi ostali... a beasley bi po meni morao da igra vise, i bolje naravno, ocekivao sam da ce imati zapazeniju ulogu.

Link to comment
Hm, nemoj da poredimo Horforda i Beaslya ili Stuckeya i Mayoa...Doduse, priznajem da je proslogodisnji draft bio dublji od ovogodisnjeg, ali verujem u Blake Griffina i siguran sam da ce biti franchise player.
Stucky je franshize player samo u Curryjevoj glavi...
Link to comment
Stucky je franshize player samo u Curryjevoj glavi...
pa dobro, to je vishe dumarsova pricha koju uspeva da proda zbog ranijih dobrih stvari koje je radio...
Link to comment
Stucky je franshize player samo u Curryjevoj glavi...
Nisam ni rekao da jeste. Samo sam njega i Horforda uporedio sa igracima koji su oznaceni kao takvi, a za koje smatram da nisu ni blizu takvom statusu. A sta se mota po Curryjevoj glavi za mene je odavno nedokucivo.
Link to comment

niko nije gledao finale? rutinska pobeda severne karoline koja igra veoma lepu i organizovanu kosarku. ty lawson je fenomenalan igrac i bice zanimljivo videti sta ce uraditi u nba. tyler hansbrough je tata i moj omiljeni igrac od kada pratim ncaa (doduse, gledao sam samo desetak utakmica severne karoline od kada je on u nc). elington je odlican suter. svideo mi se i ed davis. nije mi jasno kako je ovakav michigan dosao do finala.

Link to comment

Ne bih rekao da je stvar u Michigen st. - UNC je sve utakmice dobio bez ikakve neizvesnosti. Oni su valjda i daleko najstariji od svih, ekipa je trebalo da bude razbijena još prošlogodišnjim draftom, ali su svi ostali još jednu godinu na koledžu samo zato što je Hansborough ostao. Ne mogu baš egzaktno ovo da argumentujem, ali mi se čini da čak i u NBA jedva da ima ko brži od Lawsona. Dosta me iznanađuje to što mu prognoziraju ne preterano visok plasman na draftu, negde ispod 7-8 mesta. Mada je moguće da će se prognoze sada promeniti.Ja došao noćas umoran, video da je 20 razlike na poluvremenu i zaspao.

Link to comment
Ne bih rekao da je stvar u Michigen st. - UNC je sve utakmice dobio bez ikakve neizvesnosti. Oni su valjda i daleko najstariji od svih, ekipa je trebalo da bude razbijena još prošlogodišnjim draftom, ali su svi ostali još jednu godinu na koledžu samo zato što je Hansborough ostao. Ne mogu baš egzaktno ovo da argumentujem, ali mi se čini da čak i u NBA jedva da ima ko brži od Lawsona. Dosta me iznanađuje to što mu prognoziraju ne preterano visok plasman na draftu, negde ispod 7-8 mesta. Mada je moguće da će se prognoze sada promeniti.Ja došao noćas umoran, video da je 20 razlike na poluvremenu i zaspao.
Ovaj sto je prenosio polufinale na SK je rekao da bi Lawson mogao da bude cak i 1. pik. Naravno da nece biti prvi pored Grifina, ali ce biti zanimljivo ko ce ga uzeti i sa koje pozicije.
Link to comment
Ovaj sto je prenosio polufinale na SK je rekao da bi Lawson mogao da bude cak i 1. pik. Naravno da nece biti prvi pored Grifina, ali ce biti zanimljivo ko ce ga uzeti i sa koje pozicije.
taj sto je lawsonu predvideo da ce biti prvi pik treba pod hitno da menja posao.
Link to comment
taj sto je lawsonu predvideo da ce biti prvi pik treba pod hitno da menja posao.
Srećom postoji nasn, pa ne moram da slušam domaće stručnjake. Lawson ima nekoliko nedostataka za nivo NBA, visina je valjda najveći, ali opet ta brzina.....često se dešava da jedan izuzetan kvalitet bude dovoljan za izuzetnu karijeru. Videćemo.
Link to comment
  • 8 months later...

Krenulo je i ovo cudo.Ne znam koliko se prati ovo medj forumasima, meni je ovo vec neko vreme jedini basket koji redovno pratim.Kentucky izgleda prilicno mocno, oni su jedini top5 tim koji sam gledao ove godine pa ne bih o drugima.John Wall (FR guard) deluje kao legitimni no1 draft pick.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...