Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Sličnost ove i utakmice protiv Louisvillea ( :( ) je u velikom broju promašenih bacanja UCONN-a i LVillea... Cenim da bi im se to moglo osvetiti, jer Mich. St. igra vrlo pametno i strpljivo.

Link to comment

vidim da ce, po nbadraft.net sajtu, Thabeet biti prvi pik. dobro ga je cuvao sarajlija prvih deset minuta. nisam odgledao drugi deo poluvremena.

Link to comment

Uconn bi trebalo da bude jako dominantan u skoku, međutim dopustili su mnogo skokova u napadu Michigan stu. Thabeet i Adrian su teško meso kakvo niko nema u NCAA.

Link to comment
vidim da ce, po nbadraft.net sajtu, Thabeet biti prvi pik. dobro ga je cuvao sarajlija prvih deset minuta. nisam odgledao drugi deo poluvremena.
Pobrkao si nesto, Blake Griffin je zakucan prvi pik. Pitanje samo ko ce imati najvise srece na lutriji.
Link to comment
Pobrkao si nesto, Blake Griffin je zakucan prvi pik. Pitanje samo ko ce imati najvise srece na lutriji.
da, bre, on je drugi pik. kako cenite ovogodisnju berbu?
Link to comment

Sumnjam da ce Thabeet biti i drugi pik, ali videcemo. Trebalo bi u prvih 10-15 da budu jos Harden i Hill iz Arizone, Monroe, freshmen iz Georgtowna, Ricky Rubio, Steph Curry, Jennings iz Rome, tu su i Teague i Aminu iz Wake Foresta...Ako se neko seti jos nekoga nek nabaci. U svakom slucaju, solidna berba, ali ne bih rekao vrhunska. Naravno, Griffin je franchise player to be.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

lutao po jutjubu, trazio neke lebronove korake, i pronadjem ovaj video....mislim, vi koji to redovito pratite, vec ste videli to, ali eto, zanimljivo je...

Link to comment

Ko je Suton, kakva mu je statistika i za ciju reprezentaciju igra?Pogledao sam prvu utakmicu sinoc, Uconn je morao da bude dominantan u skoku a nisu bili i jbg... Thabeet me i nije impresionirao

Link to comment
Ko je Suton
rodjen u sarajevu, keva srpkinja, cale hrvat. '92 sa kevom pobegao u beograd gde su ziveli do bombardovanja kada se sele kod familije u lansing. ishao je tamo u srednju shkolu (everett hs, u koju je inache ishao i magic johnson), posle nastavio na msu.
Link to comment

Suton je stvarno dobar koledž igrač, ali teško da bi mogao da bude interesantan bilo za srpsku, bilo za hrvatsku repku. Eventualno za Bosnu, mada i to teško, s obzirom na talentovane generacije koje tamo dolaze. Dragović je mnogo veći prospect, pa i tu je pitanje da li će biti dovoljno dobar za našu repku. Od igrača sa ovih prostora koje sam gledao u NCAA ove godine, čini mi se da je najveći talenat izvesni Vučinić, freshman sa Missisipi st., ima sam 17 godina i čini mi se da je iz CG.

Link to comment
Nista losija od onih iz 2006. i prosle godine, na primer, a slabija od 2007.
jebi ga, nigde po netu nisam nasao da iko smatra da je ova generacija, sa izuzetkom grifina i rubija, iole valjana.takodje, klasa 2008 je mnogo bolja od klase 2007.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...