Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Griffin je fizički superioran u ncaa, ali mu je igra, za sada, jednodimenzionalna. U NBA će morati da proširi repertoar, tamo ima većih životinja od njega.Kakvo klanje Uconn - Mizzouri. Ako Mizzouri prođe, za njih navijam na final fouru.

Link to comment

"Youngster from Bronx, New York, that's why he's so tough" - tako su objasnili njegovu utakmicu života. Misuri poslednjih pet minuta nije mogao ništa da ubode, ipak je uconn jača ekipa. Thabeet u NBA, kakva karijera - allstar, Ostertag, ili uzimanje kinte u Rusiji?

Link to comment
"Youngster from Bronx, New York, that's why he's so tough" - tako su objasnili njegovu utakmicu života. Misuri poslednjih pet minuta nije mogao ništa da ubode, ipak je uconn jača ekipa. Thabeet u NBA, kakva karijera - allstar, Ostertag, ili uzimanje kinte u Rusiji?
Nesto izmedju allstar i Ostertaga, blize Ostertagu.
Link to comment
msu je toliko usporio igru, da bi se moglo desiti da shitino izduva.
Bogami sad je bilo 9 razlike. Presinzi L. Ristovskog ne rade, zato što msu ima previše malih brzih crnaca kojima niko ne može da oduzme loptu. Goran Suton and his parents Miroslav and Zhivana - jasno je čiji je mali....
Link to comment
Ciao Pitino!Izzo :Hail: :Hail:
Oprostite mi na lupanju, ali je mene taktika Michigan st. podsetila na taktiku Grčke reprezentacije protiv USA na svetskom prvenstvu. Sličan fazon čuvanja lopte od presinga, smirena realizacija, izbor šutera u najboljoj poziciji.
Link to comment
Oprostite mi na lupanju, ali je mene taktika Michigan st. podsetila na taktiku Grčke reprezentacije protiv USA na svetskom prvenstvu. Sličan fazon čuvanja lopte od presinga, smirena realizacija, izbor šutera u najboljoj poziciji.
Stvarno igraju neuobicajeno strpljivo u napadu za koledz kosarku, ali ono sto je njihov trademark je odbrana. Igraju cistu 1 na 1 odbranu, i igraju je fenomenalno, nikakve zone, alternativne odbrane. Izvanredno vodjen tim i svakako moj favorit na final 4.Kad pomenu tu utakmicu Grcka-USA, ona me uvek podseti na tuznu odbranu NBA zvezda protiv pick & rolla Spanulisa i crnog Sofoklea, koji je zakucao jedno deset puta u drugom poluvremenu. Bas se Coach K proslavio tad. Edited by J.R. Cash
Link to comment

Odbrana im je bila stvarno majstorska, niko od glavnih igrača Louisvillea, osim možda Clarka nije ništa mogao. Ubili su im totalno tranziciju, nije bilo lakih poena, Williams ne znam dal' je dao neki koš iz igre. Izo je car.

Link to comment

Sinoćna sigurna pobeda North Caroline pokazala je neke istine po pitanju Hansborougha i Griffina. Griffin je tri četvrtine svojih poena postigao u ono malo vremena kada Hansborough nije bio u igri. Čisto da se zna.

Link to comment

Za sada tesno između Michigan st. i Uconna, 2 razlike za Uconn, 5 min do kraja prvog poluvremena. Michigan st. igra mnogo brže nego protiv Louisvilea, kako se i moglo očekivati - cilj je dati koš dok se Thabeet ne vrati u odbranu. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...