Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Odlicna akcija na kraju

 

Ne sećam se da sam skoro video ovako dobru timsku akciju kao što je UConn odigrao na kraju regularnog dela. Zaista izvrsno, šteta što nisu pogodili. Da su sudije vratile vreme na 3,7 kako je trebalo, a ne 2,7 sekundi, možda bi i koš postigli. Odmah se vidi da Ollie zna znanje.

 

DeAndre Daniels veoma interesantan igrač za Evropu, ako se ne dokopa NBA. Još traži sebe, ali prostor za napredak postoji. Trebalo bi da još malo ojača, šut je ove sezone prilično upristojio, ima fizikalije da igra odbranu... Mogao bi da bude prilično uspešan evropski igrač. Uostalom, ceo UConn deluje interesantno. Dogodine neće biti Naipira, ali će biti tu Purvis. Dosta zavisi od toga kako će im se razvijati centar iz Gane, Birmah.

 

 

Link to comment

Kakva budalastina NC Statea, na pola minuta do kraja, Warren pravi 5. licnu. Bilo je i vise nego dovoljno vremena da bilo ko drugi pravi licnu, sta im je trener rekao, uzas jedan od taktike.

Link to comment

Ne sećam se da sam skoro video ovako dobru timsku akciju kao što je UConn odigrao na kraju regularnog dela. Zaista izvrsno, šteta što nisu pogodili. Da su sudije vratile vreme na 3,7 kako je trebalo, a ne 2,7 sekundi, možda bi i koš postigli. Odmah se vidi da Ollie zna znanje.

 

napravila je 1 ekipa (da me ubijes ne mogu se setiti koja) istu ovakvu akciju. 

 

 

kako je nc st izgubio? pa vodili su sa puno...ja otisao da se istusiram kad ono poraz :/

Link to comment

neverovatno su izgubili, vodili su sa 16 na 5 min do kraja.

 

Najveci meltdown u istoriji MM ?

 

Ludnica i na Oklahoma - North Dakota! I ovde  je moguc OT.

Edited by dr.dule
Link to comment

napravila je 1 ekipa (da me ubijes ne mogu se setiti koja) istu ovakvu akciju. 

 

 

kako je nc st izgubio? pa vodili su sa puno...ja otisao da se istusiram kad ono poraz :/

 

vidja se cesto samo sto ne upali fake beka.

 

trojka n. dakote i nereseno :)

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...