Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Uzevsi u obzir da su bez mesa po kosem i s obzirom koji tim je kontra njih, Delaver je pristojan skroz.Sedler je solidno poubacivao.

Pejn mi se, jednostavno, ne svidja.Trenutno je na istom broju ubacaja za tri i skokova.Je l' se samo meni cini da je Valentajn ( znacajno ) potcenjen?

Jos da recem da je steta sto nema Hjustona ( ni na NIT - u ).Rouz, Stigers i Tomas zavredjuju paznju.

Link to comment

tek sad sapiram da sam gledao st joseph kada su dobili vcu prvi put. galloway odlican, kao i bembry. kanacevic ima tehniku kao da je plej a igra centra, izuzetan bb iiq. mislim da ce da dobiju ovo.

Link to comment

Da, izgleda ce biti odlicna utakmica, voleo bih da dobije St. Joseph.

 

Payne ubedljivo postavio rekord po broju poena na MM sto se tice Michigan State-a, trenutno je na 41. :ziga: :ziga:

Edited by dr.dule
Link to comment

Pejn upucao career high i tako, ujedno, postavio novi rekord kada je rec o pojedincu Spartansa glede postignutih poena na jednom mecu MM turnira.

Sedler je dobar.

Valjalo bi sada videti ( iznova ) Galoveja, sto bi i bilo tako, da nije i sutra hrpe basketa.

Link to comment

Sa kojom energijom igraju igraci St.Josepha. :ziga:

 

Bekovi im kao ludi grizu na defanzivnom skoku. Roberts ima neverovatno brz drugi skok, vec dva puta je dosao do ofanzivnog skoka nakon promasaja. Halil je pokusao da asistira sebi od table. :ziga:

 

Najzabavnija ekipa koju gledam veceras.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...