Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

hteo sam da uplatim espn player ali fale mi 2-3 dolara na racunu. mora sad da placem zeni da mi uplati :isuse:

 

dajte neke kvalitetnije streamove od firstrow.com-a

 

 

@fei

 

izvini, nadam se da ce oladipo biti ruki a ne ona jajara :(

Edited by kojot
Link to comment

S obzirom koliko slabasno deluju, povoljan skor po BYU na pola.Jedan je Dzimer.Tek danas provalih citavi ritual Kalista kada je na penalima.Kuk sa klupe pokupi 10 poena ni iz cega, bez promasaja iz igre ( al' zato penali narodno veselje ).

Link to comment

Ako računamo i Sirakjuz,to je 5 od 5  :fantom:

 

Samo sam preforsirao BYU zato što sam mislio da je Oregon lošiji,ne zato što je bolji BYU,uvek kad to uradim,promašim.

Link to comment

koliko je florida fizicki dominatna i opet se muce sa sirotim albancima. nisam gledao floridu ove sezone i cudi me sto mnogi prognoziraju da ce oni da osvoje. nadam se da ce vcu da ih odvali.

Link to comment

koliko je florida fizicki dominatna i opet se muce sa sirotim albancima. nisam gledao floridu ove sezone i cudi me sto mnogi prognoziraju da ce oni da osvoje. nadam se da ce vcu da ih odvali.

 

Florida je po meni ove godine kao po kroju za mart. Imaju meso u vidu Younga, atletu kao sto je Fini Smit, Pratera koji moze  da unese haos driblingom i penetracijom u reket. Wilbekina koji je suter. Ne znam, meni se ova Florida mnogo vise svidja od ekipe sa Bealom, recimo. Ovo im je najbolji tim jos od Noah i ekipe.

 

Prvi mec na MM je cesto tezak za velike favorite, a i Albany nije klasican 16 seed, bolji su oni od toga.

 

Jesi siguran da ce VCU proci UCLA ako dodje do duela? Ja imam UCLA kao dark,dark horse za f 4

Edited by dr.dule
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...