Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

auh, ovo mi izgleda vrlo neujednaceno... Virginia dobila Michigan State, Villanovu i Iowa State, a Wichita State dobi Louisville, Michigan i Duke, are you f-ing kidding me?! srecna okolnost je sto moze da prosere UNC sa ovakvim brecketom... Cuse je puko jbg, nema sanse da prebace i Floridu i Kansas, da ne pricam da ih Buckeyesi mogu prepisati kolko vec u drugoj tekmi

 

 

 

ko stigne prvi neka otvara PPP glasanje na yahoo!

Link to comment

auh, ovo mi izgleda vrlo neujednaceno... Virginia dobila Michigan State, Villanovu i Iowa State, a Wichita State dobi Louisville, Michigan i Duke, are you f-ing kidding me?! srecna okolnost je sto moze da prosere UNC sa ovakvim brecketom... Cuse je puko jbg, nema sanse da prebace i Floridu i Kansas, da ne pricam da ih Buckeyesi mogu prepisati kolko vec u drugoj tekmi

 

 

 

ko stigne prvi neka otvara PPP glasanje na yahoo!

 

ja tipujem da ce w. michigan da napravi prvo iznenadjenje na turniru i da izbaci cuse.

Link to comment

Teško da će W. Michigan da istera Syracuse, ali Ohio State.

 

Prilično sam iznenađen da je Louisville tek 4th seed. MidWest je po meni najteži deo žreba, a ni East ne zaostaje puno.

 

2dsia74.jpg

Link to comment

Ja sam odigrao jedan bracketbuster u kome sam prvo hteo da stavim da Duke ispada u prvoj rundi od Mercera,ali sam im dao benefit of doubt do druge runde kad će da ispadnu od UMASS-a :D north carolina već nije bila te sreće jer će ispadne u prvoj rundi. BTW Mičigen dobija Kjuz u finalu. Ostali f4 timovi su Arizona i MStejt

Link to comment

Arizona, Louisville, Michigan State i UCLA my favs.

75% nam se ukus poklapa (UCLA, Louisville, Arizona), jedino sto mi je cetvrti omiljeni Delaware, a eto bas oni i Michigan State igraju u prvoj rundi :D

Link to comment

Al su se pošteno ispromašivali.. mislim da šutiraju 0-12 trenutno

 

Sad su počeli i žive lopte da im uzimaju iz ruku,ovo je gotovo a da nije ni počelo

 

Haha,koliko sam samo pogrešio. Od 21:2 za Albany do 21:20,sad je 27:28,počeli su sad da pogađaju i sa 8 metara..Ludilo od takmičenja je MM.

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...