Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Btw,meni je smesno da Louisville ne bude 1 seed na MM. Imaju super odbranu kao i prosle godine,plus, Russ Smitha koji rastura.

 

Montrezla Harrella vec vidim kao startnu cetvorku Sunsa za koju godinu. Serge Ibaka vol.2.

Link to comment

Krivo mi za Baylor, mogli su do prvog trofeja u Big12. Prošle godine su uzeli NIT sa Pierre Jacksonom. Napravili su dobar program nakon onog ubistva pre desetak godina. Tri blue chip-a, koji se po svemu sudeći neće pretvoriti u ozbiljne NBA igrače i nekoliko zanimljivih u poslednjih 4-5 godina. Voleo bih da vidim Acy-ja i Udoh-a u Evropi, a i ovogodišnji senior Cory Jefferson je zanimljiv za istu ulogu. Interesantno koliko je bolje igrao kada mu je PG bio Jackson prošle godine.

 

---

 

Vonleh će izgleda izaći na draft, mada je bilo očigledno još prošle godine kada sam gledao intervju sa njime. Praktično samo loša sezona bi ga oterala od drafta, a imao je i bolju nego što je očekivano. Opet očekujem da dosta igra u razvojnoj, sem ako ne dođe u neki tim u potpunoj izgradnji gde je potreban PF/C za rotaciju. Posle odlaska Oladipa i Zellera, očekivano je pala Indiana. Možda dobiju pozivnicu za NIT čisto da produže sezonu. Sheehey je diplomirao, što znači da će tim ostati na Ferrellu i Williams-u kao nosiocima naredne godine. Blackmon (Jordan Brand; McDonald's i Nike Hoops Summit) im je jedini ozbiljniji regrut iz klase 2014, kombo bek koji je odlični šuter, a i njega su pokupili u zadnjem trenutku, jer se predomislio i izabrao njih pre Kentucky-ja.

Link to comment

Micel salio stravu Dzabariju.Jucer Bilas rece za Herisa da je " apsolutno Nba igrac ", ali meni njegova ( i ) danasnja partija kazuje da sam ja u pravu, sto znaci da ce ovaj ubrzo put Ukrajine ( osim ako ga neka sirotinja tipa Sarlota ne potpise zarad klupe.Za razliku od njega, Brogdon je ozbiljan momak ).London je diktator tempa igre.

Link to comment

Jabari los u prvom,trenutno dominira. Coast to coast fenomenalno kucanje,dao je 7 poslednjih poena za Duke.

 

Fenomenalna utakmica, super atmosfera u hali,deluje da Virginia ima mnogo vide navijaca. :huh:

 

Odlicna najava za MM. :thumbsup:

Edited by dr.dule
Link to comment

Prosto mi je neverovatno da mega program kao sto je Duke nema ni c od centra. Sa ovako losim defanzivnim skokom i oscilacijama bekova, ne vidim kako mogu da osvoje MM.

Link to comment

Dzabari sto je izdivljao, izdivljao je protivu mrtvoga Gila.Gledajuci samo protiv Micela, trebalo mu je lopta i po po poenu.

Sledi moj naucnjak Olbreht ( kojeg jedva nadjoh :D ).

Link to comment

Mekgeri kraj klupe, a Horford na istoj ( 'mesto na parketu, jelte ), tako da ne moze Micigen vodje nista.Stauskas je, prvenstveno, fizicki znacajno manje inferioran negoli lane, pride sto je dosta vise u posedu lopte i, makar meni, iznenadjujuce solidno snalazi se u toj, novoj, ulozi.

Spartansi su mi prvi pik za naslov prvak ( potom Florida, te Virdzinija ), jucer se isto 'vako sprdali i na Viskonsina ( pp, drugo nisam gledao - kao sto ni danas necu, jelte ).

Nicim izazvana drskost Gerija Herisa je vredna svake hvale.Iznenadjujuce pozitivno.

Link to comment

Kentucky je delovao kako treba na ovom SEC turniru, nadam se da ovo uvod u dobar MM. Zaličili su malo na tim koji je spreman za najmanje Elite 8, ali i loša forma od ranije upozorava.

 

Nego, jel još neko ima problem da napravi bracket na yahoo? Meni traži br telefona iz USA da bi mogao da ga napravim.

Link to comment

Mekgeri kraj klupe, a Horford na istoj ( 'mesto na parketu, jelte ), tako da ne moze Micigen vodje nista.Stauskas je, prvenstveno, fizicki znacajno manje inferioran negoli lane, pride sto je dosta vise u posedu lopte i, makar meni, iznenadjujuce solidno snalazi se u toj, novoj, ulozi.

Spartansi su mi prvi pik za naslov prvak ( potom Florida, te Virdzinija ), jucer se isto 'vako sprdali i na Viskonsina ( pp, drugo nisam gledao - kao sto ni danas necu, jelte ).

Nicim izazvana drskost Gerija Herisa je vredna svake hvale.Iznenadjujuce pozitivno.

 

Ne mogu da izdvojim jedan tim, neki glasic mi sapuce da pobednika MM treba traziti izmedju Louisvillea, Wichita Statea i Floride.

Link to comment

 

Nego, jel još neko ima problem da napravi bracket na yahoo? Meni traži br telefona iz USA da bi mogao da ga napravim.

 

Mislim da je traze telefon zbog Buffeta i Quicken Laonsa i njihove nagradne igre od mililjardu dolara za "perfect bracket"...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...