Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

jbg, kad ne mogu da pogode otvorenu trojku, promasuju bacanja, gledaju kako se bekovi wv setaju do kosa...
realno, danas igraju kao da su se skupili za basket ispred zgrade...
Link to comment

najjace je sto ih je ubio mazula, covek koji postize 2.2 poena po utakmici.edit - el mago, u istoj sekundi. :D

Edited by kojot
Link to comment

Mazzulla je imao ozbiljnu povredu levog ramena i gotovo da nije uzimao suteve, posto je svaki sut izazivao bol. Cak je bilo pitanje hoce li uopste igrati ove sezone. U svakom slucaju, on je mnogo bolji igrac nego sto to njegovi proseci pokazuju i nije cudo sto je ovako dobro odigrao.

Link to comment

prince :Hail:mnogo dobra tekmaeditedin rece da je duke jedna od najomrazenijih kosarkaskih ekipa u americi. zasto?

Edited by kojot
Link to comment
Meni je Duke prokleto dosadna ekipa, i to traje godinama...
promenio je stil igre od saradnje sa d'antonijem u reprezentaciji. ali da su i dalje odvratni, jesu :D
Link to comment

sve cetiri ekipe protiv kojih sam navijao u regionalnim finalima ce proci ako prodje duke. daj, necu da gledam singlera i sajera na f4, hocu da gledam ejsia i udoha.

Link to comment
sve cetiri ekipe protiv kojih sam navijao u regionalnim finalima ce proci ako prodje duke. daj, necu da gledam singlera i sajera na f4, hocu da gledam ejsia i udoha.
Word... Bice poprilicno dosadan final four... Svejedno, navijam za Hugginsovu ekipu sa Zapadne Virdzinije......
Link to comment

Upravo se ukljucujem na topik na koji nikad ne zalazim, da kazem "Koliko je Duke odvratan!", kad tamo gomila istomisljenika :lol: Da li ste provalili izraz lica igraca br 30 kad ga je lik faulirao kod aut linije minut pre kraja? Pravi beli smrad, sin prebogatog tate!A Baylor ispadose veverice, kao svi drugi siroti dobri momci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...