Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

u 20 na areni 1 ide repriza vrhunske tekme k state-xavier. naravno, kasnije opet kombinovani prenosi i nove ludnice...
stvarno vrhunska tekma, vredi pogledati. meni se do sada ubedljivo najvise dopada kako igra kansas state. kentucky je zasita odlicna ekipa. demarcus cousins izgleda kao sekil u odnosu na konkurenciju. veceras u 12 ohio state protiv tenesija. nisam do sada gledao evana tarnera.
Link to comment

dobar je turner bio ove godine, ali sam očekivao više.na ograničenom uzorkuTM tekmi stičem lagani utisak da ume da nestane kada je najzajebanije aka da nije kvačiloTM

Link to comment

nisam gledao ni duke, nadam se da ce biti prenos vecers na areni.jel imate vi problem sa arenom? na svakih 10ak minuta ukoci se slika i pise "kartica nije ubacena", a sad i secka stalno.

Link to comment

odlicno prvo poluvreme. cini mi se da je turner real deal.a sada baylor vs st mary's, crnci protiv belaca. rezultat ne moram da pisem. :D

Link to comment

užasno odigran zadnji napad Ohio Statea, Tennessee ide dalje.OSU imao skoro 13 sekundi, Turner držao loptu više od pola vremena i na kraju morali da idu na hail mary koji se zabo o stranu table.edit - Duke je odigrao prvo poluvreme za zaborav - 11 TOs, Scheyer&Smith 2/16 iz polja i opet su imali poen prednosti na kraju. Purdue je sjajan u odbrani ali u napadu ne mogu da se povežu.

Edited by Alphons
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...