Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

4 hours ago, gospa buba said:

ja to nishta nisam videla emoji38.png

sent from bubamoto
 

 

 

Sve je kako je Milena rekla, to se zove thinking out of the box...  :fantom:

Link to comment
15 hours ago, Time Crisis said:

 

To mora da je netfliks iz paralelnog svemira

Da li vidite na kraju svetlost u njihovim očima kada se zagrle?

pa onda ona crnkinja što je odlutala u baštu, i ova za njom a ova jako brzo nestade, a pretvorila se u te biljke što izgledaju kao ljudi.

a jako puno ih je!

skontajte odraz ruke kroz čašu vode!!!

Nisam izmislila, to se sve vidi u filmu. jbt, zvučim kao da je neka osoba puna zavera rekla!

Link to comment
12 hours ago, Bojan said:

Valerian and the City of Thousand Planets - veoma glamurozan, odlična estetika i muzika. Ne obazirite se mnogo na lošije ocene.

Филм је прелепо дизајниран, али је обично ђубре, јер двоје  главних ликова немају никакву хемију не функционишу никако.

Link to comment
12 hours ago, gospa buba said:

beson? djeima?

sent from bubamoto
 

Na standardnim mestima. Valja obezbediti bolju kopiju ako se gleda na većem displeju, jer je ovo zamišljeno kao bioskopski spektakl.

Link to comment

U bioskopu jeste bolji utisak, eye-candy, mada nekako ja nisam imao nikakav odnos prema likovima. Kara Delevinj je još i podnošljiva, ali ovaj lik što glumi naslovnog heroja ne neopjevano dosadan, jedan od gorih kastinga u posljednjih ko zna koliko godina, nisam se niti jednom potresao šta će da bude sa njim. 

Šteta, ima dobrih ideja, ali su loše sprovedene. 

Link to comment

Čovek je uzeo manekenku za glavnu rolu. Nije se tu ni očekivalo ništa više od onoga što je uobičajeno za filmske limunade. Osim toga, njihova ljubav je infantilna (u fazonu - ko se bije taj se voli). Ali to sve nekako i ne bode oči s obzirom da je poduprto mnoštvom sporednih rola i segmenata filma koji za sebe predstavljaju priču u priči.

Link to comment

Meni je najviše smetalo što je priča šuplja, što ne vozi, što je ritam nekakav čudan, naporan, iskrzan, plus toliko dobrih glumaca protraćenih ni na šta. Ljubav (?) dvoje glavnih likova mi je u početku bila krindži, poslije toga je nisam ni primjećivao, jeste naivna, slažem se, ali mi je izašla iz fokusa skroz. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...