Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

E jebi se, što mi to radiš. Je li tebi draži T1 ili T2?

 

  Hide contents

Ajlijen, brt, bolji je stvor od stvora, inače su oba top klasa "userem se od straha od svakog sledećeg kadra, iako na njemu Jafet Koto jede sutlijaš"

 

T1 bolji, T2 drazi.

Link to comment

Hehe, Pandorina kutija. Posle svakog novog Aliena kojeg pamtim u real timeu vodi se ista diskusija.

 

Meni Covenant isporucuje manje-vise ono sto ocekujem od serijala. Na momente je pretenciozan, bas kao i Prometej, s tom pricom o pocecima zivota, ima par rupa u osnovnoj radnji, likovi osim sintetika su plitki i ostavljeni kao kulisa za klanje, ali daleko od toga da je najgori SF ikada. A i skoro smo vodili diskusiju Alien vs. sve i svasta, pa da se ne ponavljam(o).

Link to comment

pa dobro, kurt rasel jeste jedan od najvecih careva svih vremena i svaki film sa njim dobiva 30posto na kvaliteti.

osmi putnik jest klaustrofobicniji, al meni je onaj sneg i led i polarna noc nesto vanredno zajebano. sa sve karpenterovom zikom.

Link to comment
36 minutes ago, teacher said:

 

ne bih se baš složio, realno je da covenant jedan od najglupljih visokobudžetnih sf-ova u poslednjih 200 godina. dugo sam mislio da je prometej glup, ali onda je došao covenant. 

 

Prometej i Konvenant su verovatno dva najgluplja visokobudžetska ostvarenja ikada snimljena u SF žanru, a nije da fali kandidata.

Link to comment
10 minutes ago, ToniAdams said:

 

osmi putnik jest klaustrofobicniji, al meni je onaj sneg i led i polarna noc nesto vanredno zajebano. sa sve karpenterovom zikom.

 Meni je ovo izazvalo jači utisak klaustrofobije i beznađa nego ejlijen

Link to comment

sad vidim da sam se sjebo, za thinga je murikone radio ziku.

a bas lici na nesto od karpentera.

svakako dojaja uradak.

 

a ovo je makar podjednako genijalno

 

Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Prometej i Konvenant su verovatno dva najgluplja visokobudžetska ostvarenja ikada snimljena u SF žanru, a nije da fali kandidata.

Pretera ga, ima kandidata koji su tolike budalaštine da padnu u zaborav posle prvih trejlera. O ovim filmovima može da se diskutuje čak i ako ih ne gledamo kao

naslednike Tuđina *79. 

Ko se još seća Jupiter Asccending,Elysium,War of d worlds,razni dani nezavisnosti , Battlefield Earth...

 

Znao sam da su braća Vačovski postali,brat i sestra, ali da su sada sestre Vačovski e to mi je vala šok . Verovatno ih drma menopauza pa su snimali krševe u zadnje vreme 

Link to comment

meni war of the world bio dobar. ziva sam se istraumirala

dan nezavisnost je odlican akcioni sci-fi koji se itekano isplatio. totalna zabava 

jupiter je imao katastofalan casting

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...