Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

jel postoji neka dobra pekara blizu arene? dovoljno je da prave dobar burek.
imas u onim soliterima odmah posle Zeptera (preko puta SIVa). bar im je pre godinu-dve bio ok burek, nisam davno bio tamo.
Link to comment
jel postoji neka dobra pekara blizu arene? dovoljno je da prave dobar burek.
Ima u onom soliteru preko puta "crvenkape" u soliteru na kome je Coca cola reklama...Mi smo ga zvali kod Ljaze, vlasnik Ljazer Prekpaljaj...Oooodlican burek
Link to comment
Ljazer je stara garda, ovi prvi u soliterima i Kim kod B92 su novokomponovane pekare koje su dosle za bankama i raznim firmama poslednjih godina
Ma legenda...Uvek isticem da je oznaka njegovog kvaliteta da je prvi burek koji sam probao isti kao i onaj posle nekoliko godina....
Link to comment
ma radi nego je stajala umrlica neko vreme
Још увек је окачена на вратима, у мају ће бити годину дана од како је Чеда умро.
Link to comment
Molim????????A juce sam imala krejving :(
pridruzi se gradjanskoj inicijativi da se sonata sa orasima i cokoladom vrati u program: dosadjuj prodavacicama i upisuj se u knjigu utisaka vise puta razlicitm rukopisima i olovkama kad god si u prilici. (prica je da je nestalo austrijske cokolade, mozes misliti, ko da je austrija australija, a istina je da se slabo prodavala, bila skupa i mesto u vitrinama ustupila je profitabilnijim kiflama.)nego, sto je dobar bakin hleb u hlebu i kiflama. Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...