Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

sramim se priznati i pucajte, šta da kažem...

 

ama, juče sam u nuždi zabasao u Hleb i Kifle i pojeo novi burek koji su ubacili. pravi burek, ne one pitice koje su imali, nego pekarski, tepsija, četvrtina, sir ili meso.

 

uzeo sam sir i taj burek, realno - šta god ja mislio o H&K a ne mislim ništa dobro - kida

 

kore odlične, ni malo žilave, unutra meko, spolja hrskavo, sir taman slan, dovoljno ga ima, burek nije premastan, ali sočan.

 

jbg, ali odlično

  • +1 3
Link to comment
  • 4 months later...
6 minutes ago, djeneralche said:

Burek iz H&K, odlican, su ukinuli. Kakvi magovi ekonomije/marketinga rade u tom H&K.

Pa dosta je logicno ako im je kanibalizovalo druge proizvode, a zarada nije velika kao na ostalim proizvodima

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Pa dosta je logicno ako im je kanibalizovalo druge proizvode, a zarada nije velika kao na ostalim proizvodima

Ne verujem u to.

 

Vlasniku HiK nije toliko bitna zarada koliko uzivanje u poslu.

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
10 minutes ago, Lezilebovich said:

Pa dosta je logicno ako im je kanibalizovalo druge proizvode, a zarada nije velika kao na ostalim proizvodima

I meni je to palo na pamet ali svejedno, ukidas posle par meseci, ne znam ni sto su ga ubacivali.

Link to comment
4 minutes ago, djeneralche said:

I meni je to palo na pamet ali svejedno, ukidas posle par meseci, ne znam ni sto su ga ubacivali.

Nisu ocekivali da je toliko dobar. Ili su mislili da njihova nobles klijentela ne voli toliko burek :D. 

Link to comment
On 10.10.2021. at 12:58, msv said:

 

 

Na istoj lokaciji nedavno otvorena pekara L'Artisan (još su reklamni baloni na ulazu), čini mi se da već imaju i radnju negde na NBG. Samo uočio iz tramvaja, nisam još pogledao izbliza.

Link to comment
13 minutes ago, msv said:

Za to vreme, Ljupče konačno instalirao dva barska stola pored pekare.

 

Logično, COVID inspekcije već duže vreme terorišu pekare gde se jede unutar lokala.

Link to comment
39 minutes ago, ajgor said:

 

Na istoj lokaciji nedavno otvorena pekara L'Artisan (još su reklamni baloni na ulazu), čini mi se da već imaju i radnju negde na NBG. Samo uočio iz tramvaja, nisam još pogledao izbliza.

možda u 22. bloku ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...