Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zašto lošu, 

Dovoljno je što imaju dva reda:

Jedan za burek(e),

Drugi za sve ostale...

 

Pritom ako se redovi baš oduže, ponude ljude kanapeičićima ....

 

Mislim da je to dosta dobro u trenutnim uslovima

Link to comment

Jedna radnica seče burek, druga kuca račun, tepsija sa vrelim burekom prolazi čitavu liniju između svih zaposlenih - vrata od prostorije gde se peče na suprotnoj su strani od mesta gde se burek naručuje, usluga prema mušterijama se zaustavlja za to vreme. Redovi se formiraju tako da jedni prolaze kroz druge. Tako je na Dušanovcu, a slično mi je bilo i kada sam se zatekao na Slaviji. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jeziva je "organizacija" u Trpković pekarama već godinama, ne znam kako je moguće da ništa nisu promenili do sad. Mislim da je ova pekara odaaavno zrela za uvođenje brojeva, ko u banci ili pošti. Naročito u lokalu na Slaviji, gde dolaze i razni turisti jer je Trpko očigledno ušao u inostrane turističke vodiče.

Link to comment
  • 1 month later...

Slabo navracam u pekare, ali sam povremeno kupovao domaci hleb u Skroz dobra pekara, ostajao je svez vise dana i podsecao me na  hleb sa sela koji sam jeo kao mali.

Juce kupim veknu i danas je kao kamen, kao oni iz Maxija od 35din!

Link to comment
On 15.8.2019. at 13:39, Jumanji said:

Ovo postavljam zbog komentara, mozda ima neka koju niste overili
 

Kad vidim ovu sliku nije ni cudo koliko je bolesnih u Srbiji..Ovoliki red za najvecim smecem od hrane..Ludilo mozga

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...