Jump to content
IGNORED

Nove pekare u gradu


yolo

Recommended Posts

ja bih samo da bljunem po pekari "djurdjevdan" ovde kod nas u borchinjihov burek je nesto najgore sto se moze staviti u usta. odgovorno tvrdim da imaju i najgoru pizzu u Beogradu
О још 1 Борчанац! Друг и ја смо имали теорију да би "ђурђевдан" уништио "тому" да се, рецимо, отвори поред.Пица им је нешто најгоре што је икад понело тај назив али народ купује ли купује...Стављају нешто, 100%...
Link to comment
О још 1 Борчанац! Друг и ја смо имали теорију да би "ђурђевдан" уништио "тому" да се, рецимо, отвори поред.Пица им је нешто најгоре што је икад понело тај назив али народ купује ли купује...Стављају нешто, 100%...
borcanac! :) sto kaze jedan kolega forumash - malo nas je al' smo govna djurdjevdan je samo za jake momke iz provincije...ovi ficfirici iz bg nbgd ne bi to podneli
Link to comment

istina je, jednom sam tamo sticajem zaista neverovatnih zivotnih okolnosti kupio hlebkad sam dosao kuci, primetio sam da se hleb dosta tesko sece i da noz zapinje o nesto cvrstona kraju smo morali da izlomimo hlebispostavilo se da je retardirani pekar zajedno sa brasnom u mesalicu za testo istovario i papirnati dzak u kome je to brasno bilopa se bas meni zalomila vekna u kojoj se zadesio deo tog dzaka angry.gif

Link to comment
Istovremeno totalni rispekat za ROGGENART na uglu Krunske i Svetozara Markovica. Najbolji crni hleb ikada (serijski) proizveden u ovoj zemlji - iz ponude trenutno najjace rula Becki (sa krupno mlevenim zrnevljem) kao i Singidunum (na bazi jecmenog brasna ako sam dobro shvatio), a ni ostala 2 cijih se imena ne secam ne zaostaju.Peciva, jao. Tasnice sa svapskim sirom i "Ovo sam makom" - direktna opasnost za moje zdravlje cool.gif ... Ostalo nisam jos probao.
ovo sa makom je super. kroasan sa sirom i šunkom je, međutim, ogavan, u najboljoj tradiciji pretvaranja lošeg testa u još gore drvo, tj. cepanicu.zemičke sa lukom i maslinama ok, ali ništa spec.čarlijevi anđeli rulaju.
Link to comment

Pekara kod Gvozdena, ugao Sindjeliceve i Niske, odupreli su se poturanju istog generickog peciva kao u ostalim pekarama.Ostalo sto sam jeo je tezak tresh, sa sve burecima koji su brutalno jadni, od Hleb i Kifle do Andjelka(doduse on spada u srednji donji kvalitet)

Link to comment
ovo sa makom je super. kroasan sa sirom i šunkom je, međutim, ogavan, u najboljoj tradiciji pretvaranja lošeg testa u još gore drvo, tj. cepanicu.zemičke sa lukom i maslinama ok, ali ništa spec.čarlijevi anđeli rulaju.
moz biti - i ova 2 peciva sto sam probao, probao slucajno i sto je proradila zivotinja u meni na licu mesta. tamo se pazari lebac, i sto se mene tice mogu sve ostalo da povuku s repertoara.apropo gvozdena - ubacili u ponudu heljdin hleb, ipak se nesto menja i tamo
Link to comment
ehm... zar ovo nisu pogacice? nekom od nas dvoje trebaju cvikeri...
kad broj godina koje imaš bude veći od broja cipela koje nosiš znaš da je došlo vreme da kupiš naočarena slici su psč
Link to comment
kad broj godina koje imaš bude veći od broja cipela koje nosiš znaš da je došlo vreme da kupiš naočarena slici su psč
to sam i mislio... a i po tvom savetu imam jos koju godinicu...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...