Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blagojevich removed from officeFormer Gov. Rod Blagojevich (D) was removed from office Thursday by a unanimous vote of the Illinois state Senate.Lt. Gov. Pat Quinn (D) will serve the remainder of Blagojevich?s term. The House voted 114-1 earlier to impeach.Blagojevich came to Springfield earlier in the day to make a direct plea to the Senate. He argued the impeachment was illegitimate and that his opponents were pushing it as political retribution for some of his political victories.?If I felt I did something wrong, I would have resigned in December,? he said.Blagojevich still faces federal criminal charges.
Ode Rođa into the sunset... :cry:
Link to comment

Čuh sinoć, tokom emisije iz Davosa, vodjene od strane uvek šarmantne :puke: Kristijane Amanpur, iz usta Bernara Kusnera, da je zatvaranje Guantanama Barak "fuck you we can" Obama zamislio tako da 249 zatvorenika ni po babu ni po stricevima rasporedi po evropskim zemljama, i da su vez zvali u krug, kao "ti ces da uzmes ovoliko, ti ovoliko, itd.........." kao i da su ih odjebali u Evropi, trazeci da se prvo sazna ko su ti ljudi, zbog cega su unutra, itd.,itd.Ovaj ce biti izgleda gori i od Klintona i Busa.

Link to comment
u cemu je problem sa tim predlogom? pa ti ljudi moraju negde da odu, ne mogu da ih puste u more.
Kako u cemu je problem? Amerikanci ih hapsili, strpali tamo, i sad kad su resili da raspuste to, umesto da procesuiraju te ljude, ili ih puste na slobodu, oni bi da ih uvale negde u Evropu? Po kom osnovu? Kako? Zasto? Ako imaš dokaze, povedi postupak, osudi ih u Americi, i strpaj u zatvor. Ako ne, oslobodi ih, i vrati u njihove zemlje. Zatvor je američki, oni treba da reše taj problem, a ne da te ljude uvaljuju drugima.
Link to comment

pa nece ti ljudi biti u evropskim zatvorima, vec ce biti slobodni i moci ce da odu kuci. albanija je vec primila odredjen broj ljudi zato sto oni ne smeju da se vrate kuci, pa sad ti isti ljudi traze azil od amerike.

Link to comment
pa nece ti ljudi biti u evropskim zatvorima, vec ce biti slobodni i moci ce da odu kuci.
Pa da, Talibani su ionako utanjili sa ljudstvom. A, da, to beše "Fox TV talking point".Jedna od stvari gde nisam nikada skapirao levoliberalne, to je Gitmo (onaj američki; onaj kubanski, koji je nekoliko stotina metara dalje, i u kome se drže politički zatvorenici, očito nikome ne smeta).
Link to comment

naravno da smeta i kubanski, ali kuba se ne predstavlja kao demokratska drzava.indy, samo mi nemoj reci da ti mislis da je gvantanamo ok?

Link to comment

Da, mislim da je sasvim na mestu za Talibance, i jedina dobra stvar u vezi zatvaranja istog je što će prestati histerično vrištanje iz ugla srcokrvoliptećih žena u crnom.PS. Nemam ja samo Fox TV talking points, imam i odgovarajuce karikature.i3xxmt.jpg

Edited by Indy
Link to comment

da, stvarno jedno sjajno mesto gde brutalno muce teroriste, talibane i POTPUNO NEVINE ljude. nema veze, bitno je biti kul i opljunuti levicare cak i kad rasprava nema veze sa left vs right pricom.

Edited by kojot
Link to comment
pa nece ti ljudi biti u evropskim zatvorima, vec ce biti slobodni i moci ce da odu kuci. albanija je vec primila odredjen broj ljudi zato sto oni ne smeju da se vrate kuci, pa sad ti isti ljudi traze azil od amerike.
Pa to mi nije jasno. Ako će ti ljudi da budu slobodni, dakle nema osnova da se optuže, a pet i više godina su bili tamo, onda je red barem da im baš USof A da azil (ako ne smeju da se vrate kući), ili barem green card, da im se oduže što su ih utamničili bez osnova više godina. Ne vidim zašto bi oni trebali da budu oslobadjani baš u Evropi? Nek ih oslobode u US. Mislim, što bi se Evropa uopšte bakćala sa ljudima koji su više godina bili u US zatvoru? Taj deo mi nije jasan.Mislim, šta je sledeće? Da Evropa mora da se učipi za oživljavanje US privrede? Zašto? Zato. Edited by Tresko
Link to comment
da, stvarno jedno sjajno mesto gde brutalno muce teroriste, talibane i POTPUNO NEVINE ljude. nema veze, bitno je biti kul i opljunuti levicare cak i kad rasprava nema veze sa left vs right pricom.
Ma da, ja ne živim u obamalendu u kome je to što od 9-11 nismo imali nijedan 9-11 čisto eto tako "slučajnost".I mani više korigovanje mojih napada na leve liberale, pošto to jeste ono što ja mislim (ako te zanima, ako te ne zanima, ti samo preskoči moje postove).
Link to comment

a sad, žižek...

Slavan je dijalog u religioznoj parodiji ?Brianov život? Montyja Pythona čija je radnja smještena u Palestinu u Kristovo doba: vođa židovskog revolucionarnog pokreta otpora strastveno dokazuje kako su Rimljani židovima donijeli samo nevolje; kad sljedbenici primijete da su ipak uveli škole, sagradili ceste i sustave navodnjavanja, itd., on pobjednosno zaključuje: ?U redu, ali osim kanalizacije, škola, vina, javnog reda i mira, navodnjavanja, cesti, vodovoda i javnog zdravstva, pa što su Rimljani učinili za nas? Donijeli su nam samo nevolje!? Ne slijede li posljednje Obamine izjave upravo taj obrazac? ?Zagovaram radikalni prekid s Bushovom politikom! OK, obvezao sam se da ću potpuno podržavati Izrael, da ću i dalje bojkotirati Kubu... ali ipak zagovaram radikalni prekid s Bushovom politikom!
Bijeli liberal s par sati solarija
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...