Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    246

  • Ajant23

    161

  • MocaVukotic

    157

  • Sludge Factory

    150

jud je ovaj novi frat pack, 40year old virgin, superbad, knocked up i to. okej filmovi, samo daleko od toga da moze da udje u 25 najboljihinace lista jeste katastrofalna, pta je cini mi se negde pre 2o mesta, kameron 9. nolan&jackson nesto oko vrha... daaaj

Link to comment
jud je ovaj novi frat pack, 40year old virgin, superbad, knocked up i to. okej filmovi, samo daleko od toga da moze da udje u 25 najboljih
ja sam gledala samo knocked up i nisam se usudila dalje. je li on najgori od ostalih?
Link to comment

Ima tu nekoliko reditelja čiji ni jedan film nisam gledao. Primetio sam da nema Zemeckisa u 50, što je čudno za ovakvu listu. Mada možda i nije, dosta je to nekako teenage lista, valjda za ove danas teenagere. Ili lupam.

Link to comment

Pa... u pravu si.Inace sada gledam ovaj spisak. Pa danas imamo krsha dobrih reditelja, samo mi nije jasno sta snimajuNikada ne bih pretpostavio da Lumet ovako izgledasidney-lumet_l.jpgInace kakvi su Mike Liegh i Ken Rusel, jel vreti pocinjati sa njima?

Link to comment
Inace kakvi su Mike Liegh i Ken Rusel, jel vreti pocinjati sa njima?
mora da se šališ?od Leigha obavezno Secrets and Lies, od Russela Savage Messiah, Women in Love, Altered States i Crimes of Passion
Link to comment

Uh, covece, da ti zans sta ja sve nisam pogledao... (ulis mozda i zna obzirom da se druzimo vec 5 godina po forumima)sada sam bas gledao svoju kolekciju i ispada da sam pogledao mozda 500 velikih/bitnih filmova, sto znaci da je ostalo jos dosta sjajnih stvari da pogledamzapravo ne secam se kada sam sebi poslednjii put pustio isti film, uvek imam nesto na cekanju

Edited by Hustler
Link to comment

Ja mislio da se zezaš. Rasela je vreme malo nagrizlo (sad će Ulis da me ubije), ali ima dosta zanimljivih filmova, mislim gledao si valjda Tomija, ili Čajkovskog koji je bio sigurno 500 puta na TV-u. što se mene tiče, poslednji koji mi se svideo je Crimes of Passion. Altered States su mi bezveze. Mada sam od tada pogledao svega nekoliko njegovih filmova i bili su mi sve gori i gori. Kraj šezdesetih i sedamdesete su mu vrhunac. Za Lija ti je sve rečeno.

Link to comment

ne prati se fest? ništa preporuke/očekivanja?idem popodne da vidim prvog srpskog zombija + gomora posle, kad sam već na spratukažu da će sutra valjati i frost nixon?edit, kad je već razno:šta bi s ovim filmom?

Edited by mioba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...