Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

Ми ни не обраћамо пажњу, а ко зна шта се у Нижњем Епепеју испонадогађало у међувремену. Жив ли је Васудејич? Је ли се Емпечетрдесетевљевљев вратио из Сибира?

Link to comment
...Stoga će ubuduće kritiku proze u NIN-u redovno pisati upravo članovi žirija...
Ovo mi je milo zbog VGP koja prilično neredovno objavljuje.
...za Ninovu nagradu mogu konkurisati samo romani objavljeni na srpskom jeziku, koji su kao takvi zavedeni u međunarodnom onlajn bibliografskom servisu COBISS, bez obzira na mesto izdavanja...
Zbog ovoga mi se diže kosa na glavi. Znači, svaki jebeni papirnati proizvod iz bilo kog dela sveta može ući u konkurenciju samo da je napisan na srpskom jeziku? A Jerga, na primer, ili Olja SI ne mogu iako bi im, možda, neko izdanje doživelo premijeru u Srbiji (kao što već i jeste)? Super.Zar je tako teško pogledati preko plota i videti kriterijum za dodelu nagrade "Jutarnjeg lista"? Prvo izdanje (prozne) knjige objavljene u Hrvatskoj (mada bih ja i ovo promenio, jer se zbog nekoliko dana/meseci, može desiti da neka knjiga ne uđe u izbor), a da nije prevod.
Link to comment
  • 6 months later...
Tišma mantra u uglu...
http://www.youtube.com/watch?v=CU8lnGwLG2s&feature=relatedExit 2004tog dana su ga bukvalno kidnapovali iz stana, jer do zadnjeg nije hteo da dođe i peva.ja u vojsci na Trandžamentu, u kasarni, 200m iza bine, znam da je koncert, čujem ga, i oću da poludim, a ne mogu da pobegnem preko ograde, jer je straža za vreme festivala bila udesetostručena. Edited by banatjanin
Link to comment
ja u vojsci na Trandžamentu, u kasarni, 200m iza bine, znam da je koncert, čujem ga, i oću da poludim, a ne mogu da pobegnem preko ograde, jer je straža za vreme festivala bila udesetostručena.
jebote, kakav užas. :( :( :(a mislio sam da je meni najgore jer nisam imao nikog da bejbisituje klinke kada je david byrne razvalio u bg.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...