Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

12 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Iznepoštovala ju je

 

1 minute ago, gospa buba said:

izdislajkovala.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

jednočlani pristrasni žiri u sastavu Reaktor™ odlučio je da se ove godine NIN-ova nagrada preseče na pola, te da se tako dobijena laskava parčad dodele vama dvema :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, ljuttko said:

Je li su ovo greške u kucanju, ko ja kad kucam artritičnim prstima ili književnica stvarno sklapa ove nakaradne konstrikcije od reči. Evo ja otvoreno negodujem tu pojavu :D

 

Kafedžika, kakva književnica :laugh:

Link to comment
 
jednočlani pristrasni žiri u sastavu Reaktor[emoji769] odlučio je da se ove godine NIN-ova nagrada preseče na pola, te da se tako dobijena laskava parčad dodele vama dvema fantom.gif
ijao hvala od nas, i koleginica ce se sigurno sloziti vikleri.gif

a jel ima ninova neku statuicu, prizmicu, ili je samo slava, kinta i charshija forever? unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, msv said:

 

Kafedžika, kakva književnica :laugh:

ona je valjda slikarka. slikari i muzičari često ne umeju s rečima, a to je deco zato... zato... zato što ne čitaju! oni imaju druge veštine i sredstva za izražavanje. 

ko hoće da bude književnik, ja mislim, mora da pročita bar pet šest knjiga (osim bukovoskog).

 

@gospa buba ima plaketa

img?regionKey=VGEDnPdTuyfOWOFSHT78xg==

Edited by slepa živana
Link to comment
1 hour ago, Reaktor said:

 

 

jednočlani pristrasni žiri u sastavu Reaktor™ odlučio je da se ove godine NIN-ova nagrada preseče na pola, te da se tako dobijena laskava parčad dodele vama dvema :fantom:

Povućiću svoju reč iz konkurencije zbog , zbog... zbogradi pristrasnosti žirija koji je i sam priznao istu :mad:

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, ljuttko said:

Povućiću svoju reč iz konkurencije zbog , zbog... zbogradi pristrasnosti žirija koji je i sam priznao istu :mad:

 

žiri je uzeo u obzir to da redovno neki pičvajz nastane oko Najn Inč Nejls nagrade, stoga se vama dodeljuje specijalno, prvo i trenutno jedino priznanje iz oblasti negovanja tradicionalnih vrednosti u modernoj domaćoj književnosti :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
27 minutes ago, Reaktor said:

 

žiri je uzeo u obzir to da redovno neki pičvajz nastane oko Najn Inč Nejls nagrade, stoga se vama dodeljuje specijalno, prvo i trenutno jedino priznanje iz oblasti negovanja tradicionalnih vrednosti u modernoj domaćoj književnosti :fantom:

a jel se sećaš ovog, ko da je juče bilo :lolol:

On 17.1.2011. at 17:06, Reaktor said:

http://b92s.net/pics/gallery/2011/01/15193226414d345969bff5f188918391.jpg

- Molim sve iz publike koji misle da su došli na koncert "Najn Inč Nejls" da napuste prostoriju.

 

  • Haha 3
Link to comment
  • 10 months later...
13 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Gledam sad spisak kandidata za ovogodišnju NIN-ovu nagradu: https://www.nin.co.rs/pages/warticle.php?id=91078.

 

Ukupno 177 romana, od toga 30 romana izdavačke kuće 'Nova poetika' (!?). Mislim da NIN mora čim prije da napravi neka ograničenja.

pa kad nema nobelov komitet zašto bi nin imao?

ovo šalju izdavači i to je verovatno sve što je objavljeno od romana ove godine. po naslovima bi rekla da i nisu sve romani. 

a kad sam kod naslova, pola ne bi ni otvarala da prelistam da sam na mestu žirija, na osnovu naslova... "ćelija otvorenih vrata 4. generalni menadžer" :lolol: potrudite se malo više sledeći put, kolega

  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, slepa živana said:

a kad sam kod naslova, pola ne bi ni otvarala da prelistam da sam na mestu žirija, na osnovu naslova... "ćelija otvorenih vrata 4. generalni menadžer" :lolol: potrudite se malo više sledeći put, kolega

 

Jaoj, ja sam prvo vidio iznad toga roman "Mlinari (3. deo)" pa sam onda automatski pomislio da je ova knjiga četvrti nastavak, a onda se ipak zamislio da je to možda ipak neki četvrti menadžer. Hm, misterije rane faze NIN-ove nagrade.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

pa kad nema nobelov komitet zašto bi nin imao?

ovo šalju izdavači i to je verovatno sve što je objavljeno od romana ove godine. po naslovima bi rekla da i nisu sve romani. 

a kad sam kod naslova, pola ne bi ni otvarala da prelistam da sam na mestu žirija, na osnovu naslova... "ćelija otvorenih vrata 4. generalni menadžer" :lolol: potrudite se malo više sledeći put, kolega

Naterala si me da prelistam ceo spisak :sad: Pa ovo je šou, fale samo Radna sveska iz Sveta oko nas za 4. razred, Kuvar bezglutenskih jela i Crkveni kalendar za 2023.

 

Mada ne bih ja smeo tako lako da odbijem gospodina pisca sjajne (za sada) tetraologije Ćelija otvorenih vrata :D - Manfred Petrović zvuči kao plaćeni srpski ubica iz nekog trilera b produkcije  

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...