Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

Nemoj da zaboraviš kako je palio knjige Kije Kockar i da je jednom piscu dao soma evra od nagrade,ali ne mogu da se setim kojim povodom je to bilo 
dao je mislim drashku sikimicu i to ima veze sa zivotom..mladost je uzasna, u profesijama pogotovo.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
8 hours ago, Indy said:

Opet sam zaboravio (deda, šta ćeš)  - koja je najbolja online lokacija za poručivanje srbohrvatskih knjiga (već sam to sigurno pitao, ali menja se to.)

 

Da poručim ovu Milenu + još nešto.

 

 

 

Pa zavisi šta je to drugo, pa da uzmeš direktno od tih drugih izdavača. Ali Delfi imaju najveći izbor svih izdavača, ja bih rekla.

  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Indy said:

Opet sam zaboravio (deda, šta ćeš)  - koja je najbolja online lokacija za poručivanje srbohrvatskih knjiga (već sam to sigurno pitao, ali menja se to.)

 

Da poručim ovu Milenu + još nešto.

 

 

 

LOM (izdavac "Dece") redovno ima velike popuste na njihovom sajtu, nekad mozes da kupis tri knjige za tipa 1000 dinara ili cak i manje. Skoro je i ova knjiga bila na takvoj vrtsti popusta. Imas li nekog ko ti onda prebaci knjige dole?

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Bazdulj prilicno nahvalio Milenu Markovic i njenu knjigu.

 

mnogi fini ljudi su hvalili mm (na stranu sto se ne slazem sa njima), ali bazduljevom pohvalom ja se ne bih hvalila

Edited by morgana
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

cini mi se da je stil mm dosta zgodan za prozivku ili parodiju. imam utisak da ljudi ili kliknu i utonu u taj njen svet ili imaju prilicno teskoca da prihvate kako pise.

 p.s.

velike preporuke za hercogov putopis! odlican

Link to comment

uh, bas poteskoca, nista manje. mozda nam se ono intrinzicno ne svidja, sta mislis?

 

enivej, uzela sam da pogledam ko je sve dobijao nina, cini mi se da su kriterijumi ranije bili razbaruseni, zanr je bio prihvatljiv itd i to je super. ove novije kad vidim nesto mi se smraci jer dobijem temporalne asocijacije, cak i kod arsenijevica.

u stvari smraci mi se od knjizevnog kanona ali sta da se radi.

Edited by morgana
Link to comment
43 minutes ago, Svemir Zeka said:

Na fb krenula hajka na nacionalistkinju :happy:

a ona je nacionalistkinja? jebemliga tesko da bi to meni promaklo da jeste? kolika je? :lolol:

 

mozda sam i ja :blink:

 

 

 

edip. chekajte sad kako bazdulj??? pa nemojte mi to raditi??? ja ovo ne mogu. biljana ne sme da pishe o mileni, pa mora o patkarima, bazdulj pretrchao, bosanci cute. nemojte, ne mogu :cry:

 

jer srushio se sav moj svijet :lolol:

 

ni koksija nema. ne mozemo ovo bez njega :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Prestroga si bubo, ako neko mora biti objedinjujuci faktor u kulturi, neka bude ona :D Pa makar iz interesa.

 

I Zec ili Ponos na drugom frontu :D

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...