Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts

 

Tabašević je prošle godine "proglasio svoga pobednika" (Draška Sikimića) i dodelio mu 1000 evra od svoje pretprošlogodišnje nagrade. 

koliko znam, njih su dvojica svojta po babine linije.:D

 

Link to comment
57 minutes ago, koksy said:

 

Tabašević je prošle godine "proglasio svoga pobednika" (Draška Sikimića) i dodelio mu 1000 evra od svoje pretprošlogodišnje nagrade. 

koliko znam, njih su dvojica svojta po babine linije.:D

 

ozbiljno? :unsure:

  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, Taihoskopija said:

Što se tiče ostatka ekipe, ako zažmurimo na Kusturicu, Kecmanovića i princa dizel levice

ko je princ dizel levice?

1 hour ago, msv said:

 

Stojiljković od škole ima srednju elektrotehničku.

ovo je prva pozitivna stvar koju sam do sada čula o njemu :D

danas sam bila u biblioteci, otvorila neku njegovu knjigu nasumično. lepo piše. starinski.

 

uzela sam bodirogića od prošle godine, da vidim što se tolko pizdi zbog tog jugoslovenstva.

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

ko je princ dizel levice?

ovo je prva pozitivna stvar koju sam do sada čula o njemu :D

danas sam bila u biblioteci, otvorila neku njegovu knjigu nasumično. lepo piše. starinski.

 

uzela sam bodirogića od prošle godine, da vidim što se tolko pizdi zbog tog jugoslovenstva.

 

Valjda Tabašević...

Link to comment
2 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Čekaj, on je to uradio malo pre nego što će da izbojkotira prošlogodišnji žiri? I, što dade 'iljadarku, što ne sve?


Pa sto celu, on je dobio za prethodnu godinu.

Link to comment

Kad mu se ne sviđa žiri i sve oko njega, trebalo je kompletno da ih onda i sa prezirom odjebe, sa sve vraćanjem nagrade, kaže lepo da nije 'teo, prevarilo ga, i tako to :happy:... Mislim, tri od pet su isti ljudi, pobogu... Ali, ne, njemu Teofil i Ivan kao smetaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...