Jump to content

Dule Vujošević

Mister No

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

115

• copkillah

142

• samo_opusteno

114

• bradilko

163

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebalo je bataliti tu tuzbu. Ostaviti ga na miru da unisti Limoz a mi da se okrenemo zdravijoj buducnosti, kakav god ishod tuzbe da bude njemu ce biti dat prostor u medijima da zatruje jos mozgova.

Sendvič.

Dule se ne boji hapšenja: "Nisam krao pare s Kosova"  :fantom:

"Zaista sam ostao iznanađen, kada sam shvatio da postoji tužba ta dva kluba, Crvene zvezde iz Ljutice Bogdana i Crvene zvezde iz Železnika, po potpuno istim osnovama, kao ona Nebojše Čovića, koju je on povukao" rekao je Vujošević

"Njegovo povlačenje žalbe služilo je samo zato da se povuče moja kontratužba, a praktično su svi njihovi argumenti ostali u tužbama ta dva kluba. Već u samom startu u pitanju su još jedna igra i nekorektnost" objašnjava Vujošević.

"O tome, zaista, ne razmišljam. 'Insajder' se nije bavio mojom biografijom. Niti sam krao pare s Kosova ili bilo kakve državne pare, niti sam tukao novinare, niti sam napravio bilo kakav ozbiljan prekršaj" zaključio je Vujošević.

Covic je tezak degenerik i neko pod hitno mora da mu naredi da povuce ove idiotske tuzbe u kojima se njegova degenericnost krije iza imena kluba. Ako ima nameru da vodi licne ratove protiv Vujosevica neka ga tuzi pod svojim imenom i prezimenom, a ne da uvlaci klub u ta sranja. Sta je klub imao da odgovori Vujosevicu odgovorio mu je u polufinalnoj seriji ABA lige prosle godine, Covic svoje srbijansko "ce te tuzim" ili neka obavlja u svoje ime ili neka nabije te tuzbe u guzicu.

a sta bi sa onim ukradenim slikama sto zavrsise kod njega?

Dobro, jeste strastveni kolekcionar (slika i trofeja) ali šta će mu mrtav kapital u ukradenim slikama, razmisli...

Nije on Ćoki da ukradene pare sa Kosava sipa u bunar bez dna  :cry:

Dule se ne boji hapšenja: "Nisam krao pare s Kosova"  :fantom:

"Zaista sam ostao iznanađen, kada sam shvatio da postoji tužba ta dva kluba, Crvene zvezde iz Ljutice Bogdana i Crvene zvezde iz Železnika, po potpuno istim osnovama, kao ona Nebojše Čovića, koju je on povukao" rekao je Vujošević

"Njegovo povlačenje žalbe služilo je samo zato da se povuče moja kontratužba, a praktično su svi njihovi argumenti ostali u tužbama ta dva kluba. Već u samom startu u pitanju su još jedna igra i nekorektnost" objašnjava Vujošević.

"O tome, zaista, ne razmišljam. 'Insajder' se nije bavio mojom biografijom. Niti sam krao pare s Kosova ili bilo kakve državne pare, niti sam tukao novinare, niti sam napravio bilo kakav ozbiljan prekršaj" zaključio je Vujošević.

Ubio ga dulo ko granom.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...