Jump to content

Dule Vujošević

Mister No

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

115

• copkillah

142

• samo_opusteno

114

• bradilko

163

Top Posters In This Topic

Posted Images

inace, ja mislim da su grobari ustvari ogorceni na "drzavu" zato sto je dozvolila cokiju "spajanje", nemoguce mi je da neko misli da je "drzava" kriva za trenutnu situaciju u kkp po bilo kom drugom osnovu.

Ako su zbog toga ogorceni onda su ogorceni bez razloga. Partizanu je nudjen isti model UPPR-a koji je Zvezda izvela i to bez ikakvih "fuzija" sa raznim covicima. Avaj, struktura najvecih poverioca Partizana je bila takva da su oni koji su odlucivali u klubu o tome istovremeno i najveci poverioci, pa su tu ponudu odbili jer bi oni sami ostali bez para. Kasnije je to, naravno, prodato navijacima Partizana kao principijelan stav, pod devizom "nase ime nije na prodaju". Nije objasnjeno kome bi to slavno ime bilo prodato jer je, naravno, u pitanju najobicnija podvala. U stvari, vise je on nego oni ali da se ispostuje topik.

U Zvezdu su u raznim navratima sipane ogromne drzavne pare ali nju, za razliku od Partizana, nisu vodili ljudi kojima je interes Zvezde bio primaran i koji se razumeju u kosarku, pa su te silne pare spickane na gluposti ili pokradene. NIje slucajno to sto je vecina Zvezdinog milionskog duga misteriozno oprostena, bilo je tu mnogih poverioca koji su ili bili u upravi Zvezde ili su bili poslovno bliski ljudima iz uprave. Mi smo sami sebi smrsili konce ali, ako se dobro secam, ne racunajuci debile s tribine niko nije optuzivao Partizan da je ucestvovao u tom smrsavanju konaca, iako su bar dvojica svojevremeno zaposlenih u Zvezdi (Lale Lucic i Mihailo Uvalin) javno istupili sa informacijom da su kod tacno odredjenih firmi bili odbijeni za sponzorstva sa obrazlozenjem da Partizan ne zeli sponzorisanje Zvezde. Koliko su oni govorili istinu na njima je da se nose s tim. Mi sad imamo brojne price o tome kako se blokiraju potencijalna sponzorstva Partizanu ali za sada niko nije izasao ni sa kakvim konkretnim podatkom, imenom, firmom ili bilo kakvom drugom informacijom koja bi poduprla te price. Posto je uglavnom Vujosevic otac i majka tih prica, pomoglo bi kad bi lepo izasao i nabrojao situacije u kojima mu se to desilo.

Usput bi on, Danilovic ili Todoric mogli da potrose malo vremena da objasne navijacima Partizana kako i zasto je propalo potencijalno visegodisnje visemilionsko sponzorstvo Telenora koje im je nudjeno iz te kompanije licnom inicijativom coveka koji je veliki ljubitelj kosarke i (bivsi) postovalac Partizana. Mislim da bi mnogi koji su navijaci Partizana a ne Vujosevica voleli da cuju tu pricu.

Avaj, struktura najvecih poverioca Partizana je bila takva da su oni koji su odlucivali u klubu o tome istovremeno i najveci poverioci, pa su tu ponudu odbili jer bi oni sami ostali bez para.

:lolol:

Partizanu je nudjen isti model UPPR-a koji je Zvezda izvela i to bez ikakvih "fuzija" sa raznim covicima.

Usput bi on, Danilovic ili Todoric mogli da potrose malo vremena da objasne navijacima Partizana kako i zasto je propalo potencijalno visegodisnje visemilionsko sponzorstvo Telenora koje im je nudjeno iz te kompanije licnom inicijativom coveka koji je veliki ljubitelj kosarke i (bivsi) postovalac Partizana.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...