Jump to content
IGNORED

Dule Vujošević

Mister No

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

115

• copkillah

142

• samo_opusteno

114

• bradilko

163

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene fascinira necija ideja da trenira strani klub, a pritom ne zna niti engleski niti jezik zemlje u koju dolazi.Jos vise od toga zadivljuje me intenzitet frustracija pojedinih forumasa.

Mene fascinira necija ideja da trenira strani klub, a pritom ne zna niti engleski niti jezik zemlje u koju dolazi.
Mene fascinira da se covek koji se bavi njegovim poslom ne sluzi cak ni engleskim jezikom, posle toliko godina. Kakav buzdovan.
Mene fascinira da se covek koji se bavi njegovim poslom ne sluzi cak ni engleskim jezikom, posle toliko godina. Kakav buzdovan.
A istovremeno je radio vec u inostranstvu :unsure:
A istovremeno je radio vec u inostranstvu :unsure:
odakle su ga brže-bolje otposlali nazad. Da ne bi bio bez leba, pozvao ga Muta u Budućnost, dok je bilo para u izobilju. Vrlo brzo svinjče počelo da mu radi iza ledja i lobira protiv . Muta je tada uživao puno poverenje, pa su ga milovi isporučili nazad u Beograd. Sezona-dve u Radničkom, dok se nije obnovila veza sa Golubom i ekipom.eh da, +6

Koliko god mi bio svinja, šteta što je podneo ostavku. Bilo bi interesantno videti ga na bratskoj klupi. U pravu je što se tiče FIBA Europe. Veće je UEFA od UEFA.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...