Jump to content

Dule Vujošević

Mister No

Recommended Posts

Johann Gambolputty__of Ulm
Red je bio da Vujosevic priredi malo radosti i zumbulima.
Pa da vidiš, i jeste. Uživam kad se ma koji bezobrazni agresivac spusti na zemlju i pokažu mu se granice.
  • Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• bradilko

163

• copkillah

142

• MiddleClass

115

• samo_opusteno

114

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milogled Bluff

Mene fascinira necija ideja da trenira strani klub, a pritom ne zna niti engleski niti jezik zemlje u koju dolazi.Jos vise od toga zadivljuje me intenzitet frustracija pojedinih forumasa.

Mene fascinira necija ideja da trenira strani klub, a pritom ne zna niti engleski niti jezik zemlje u koju dolazi.
Mene fascinira da se covek koji se bavi njegovim poslom ne sluzi cak ni engleskim jezikom, posle toliko godina. Kakav buzdovan.
Mene fascinira da se covek koji se bavi njegovim poslom ne sluzi cak ni engleskim jezikom, posle toliko godina. Kakav buzdovan.
A istovremeno je radio vec u inostranstvu :unsure:
A istovremeno je radio vec u inostranstvu :unsure:
odakle su ga brže-bolje otposlali nazad. Da ne bi bio bez leba, pozvao ga Muta u Budućnost, dok je bilo para u izobilju. Vrlo brzo svinjče počelo da mu radi iza ledja i lobira protiv . Muta je tada uživao puno poverenje, pa su ga milovi isporučili nazad u Beograd. Sezona-dve u Radničkom, dok se nije obnovila veza sa Golubom i ekipom.eh da, +6
*edited by mod

Ne bi me cudilo da nam se Dule vrati poput Jay Lena u stari termin vec sledece sezone. Pogotovu ako ne prodje grupu u EL

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...