Jump to content

Dule Vujošević

Mister No

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• bradilko

163

• copkillah

142

• MiddleClass

115

• samo_opusteno

114

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 weeks later...
pacey defender

Vi se sprdate ali ima istine u ovome što govori. Pogledajte samo naslove u svim dnevnim novinama - ne skidaju ga sa naslovnih strana.

pacey defender
Pa sta je pisalo toliko strasno?
Na primer:košarka.rs
Duško Vujošević je pobeđivao u Atini prošlih sezona sa daleko slabijim igračkim kadrom, ali ovoga puta Panatinaikos je bio prejak za njegov CSKA (74:60).
Sa sve naslovom "Željko bolji od Duleta".Ima li to smisla? I sad kao treba da poverujem da ne postoji organizovana hajka kojom se rukovodi iz Beograda? How yes no. <_<
pacey defender

Da sam na Duletovom mestu, odmah bi se uključio u program košarke.rs i obratio im se sa "burazeru....". Ovo što rade stvarno više nema smisla.

Edited by pacey defender

To sto su Vujosevicu samom misli ostale u Beogradu i vise ga zanima sta ce se po komsiluku pricati nego da se koncentrise na svoj sadasnji posao dovoljno govori o njemu i njegovom palanackom mentalitetu. Ne sporim da je vrhunski strucnjak, ali dok ne prevazidje sopstvene komlekse koje vuce sa sobom iz ko zna kog razloga i koje nije uspeo ni sa tih 8-9 titula pobediti, nema mu uspeha u Moskvi niti bilo kom drugom velikom klubu. Iskreno potpuno sam indiferentan prema njegovoj karijeri, prosto mi je svejedno pobedjuje li ili gubi, a verujem i vecini nepartizanovaca, no toliko smarati i davati sebi na nekom vestackom znacaju je preterano degutantno tako da ako se neki i poraduju njegovom neuspehu jedino sebe moze da krivi za to i svoju nepodnosljivu aroganciju.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...