Jump to content
Кристофер Лумумбо

Vaterpolo

Recommended Posts

MiddleClass

Neka im je Pero zalupio vrata! :thumbup: Partizan neka ozivljava vaterpolo centre diljem Srbije.

dansnn

verovatno je da se i crnogorci pomalo svete, jer koliko se ja sećam bio je dogovor kada se raspala scg da ostane zajednička liga da bi partizan to izigrao pod izgovorom da je sada vreme da se razvije srpski klupski vaterpolo. :blink: posledice te dalekosežne odluke su danas vidljive jer su "revitalizovani"stari centri:n.sad,subotica,bečej,niš,kikinda,šabac,a stvaraju se i novi:kragujevac, kruševac,čačak,jagodina,valjevo,kraljevo,paraćin,ćuprija, imnogi,mnogi,drugi :lol:jednom rečju užas.

gervasius twinkleminkleson

ma, tu su svi olosh. od udovicica i milanovica, preko bukica do porobica (i svih ostalih iz jadrana). pri tome mislim da je najmanje do bukica, najvise do jadrana - nece da igraju sa partizanom. pederi, liga bi bila daleko jacha i zanimljivija sa partizanom. nadam se da ce je proshiriti sledece sezone, da udju i partizan i cattaro, to ce biti najjache takmicenje u evropi. malo mi je drago sto porobic ide, a josh draze sto mustur dolazi u jadran

dansnn
malo mi je drago sto porobic ide, a josh draze sto mustur dolazi u jadran
a zar nije bilo u novine da je stamenić novi trener jadrana?

Host
Neka im je Pero zalupio vrata! :thumbup: Partizan neka ozivljava vaterpolo centre diljem Srbije.
Ima li Bosna vaterpolo reprezentaciju?

djeneralche
Partizan neka ozivljava vaterpolo centre diljem Srbije.
bukva ipak pluta.
mogu i po forumu dosta materijala za reprezentaciju da nadju Edited by djeneralche

MiddleClass
Ima li Bosna vaterpolo reprezentaciju?
Ima Bosna tri vaterpolo reprezentacije.

savindan

Јок море само две. Црногорци су се сами етнички очистили.А у Јадранску ће позвати кад тад и Партизан, кад им досади...

ArleKino
Može li hokej? Pre par meseci hokejaška reprezentacija BiH učestvovala je na kvalifikacijskom turniru protiv Grčke i Jermenije s meni nepoznatim uspehom. Evo šta kaže wikipedia (članak je koncizan, pa ga mogu citovati u celini):The Bosnia and Herzegovinan national ice hockey team is the national ice hockey team of Bosnia and Herzegovina and a member of the International Ice Hockey Federation.
Mislim da smo izgubili obje utakmice, ali je jedna registrovana u našu korist zbog krivih registracija (izgubili smo, mislim, tu tekmu 1:10).

amare
radjen sigurno nema toliko, ali prlainovic i pogotovo filipovic vrlo moguce da imaju toliko, ako ne i vishe. u protivnom, otishli bi odavno iz partizana
Ma shta ti prichas? :huh: Znas li koliki je uopshte budzet VK Partizan??? :unsure:

morgana
a zar nije bilo u novine da je stamenić novi trener jadrana?
mustur, definitivno

dansnn

i dobro, hoće mi neko od poznavalaca vaterpola iz cg odgovoriti na sledeća pitanja: da li su timovi već formirani ( mislim na ova 3 iz cg ), ko će gde igrati, da li će se cg prvenstvo igrati posle jadranske lige ili uporedo i ko od tri tima ima najveće šanse za titulu ( ako se zna kako će izgledati timovi)?

MiddleClass

Evo ti post sa 1 foruma..."Po plasmanu iz ove sezone Primorac, Jadran i Bd ce igrat' Evro ligu, VAL ce igrat' LEN kup, a Cattaro pokushava da se domogne LEN-a, ali mislim da od toga nece bit' nishta.U Bd su doshli Danilovic zatim dvojac iz Mladosti Smith i Franichevic, a u pregovorima su sa ex Jugashem Hroshikom.U Jadran su doshli Gojkovic, Ikodinovic i dvojac iz Shibenika Perchinic (golman) i Jelacha.U Primorac su doshli madjari Kish i Adam Shtajmnec, Mladjan Janovic i slovak Zatovich iz POSK-a.Cattaro se pojachao sa 17-18 igracha (jer planiraju igrat' drugu ligu ovog ljeta) od kojih su najpoznatiji Djogash i Kunac iz Hrvatske, Powers i Hutten iz USA, shpanac Sanchez-Soril, golman Pijetlovic, Djordje Filipovic i Matej Nastran.U regionalnoj ligi ce igrat Primorac, Jadran i Bd, 8 hr klubova i slovenachki Koper. Startuje se u septembru. Josh nisu nashli sponzora."

dansnn

pa čekaj otkud sad ovi cattaro?jel to neki instant klub?ko stoji iza tog kluba?odakle im lova?

MiddleClass

Imucni Kotorani su napravili vaterpolo akademiju Kataro i odlucili da pored toga imaju prvi tim. Pojacali se dobro i to je to.