Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

10 minutes ago, Milošica said:

Ja sam mislio da si ti desnicar.

Tako kažu....

S tim da sam ja prefrigan desničar. Kapitenska traka će ga postepeno navesti da uzme srpsko drzavljanstvo i zaigra u kapici aktuelnog olimpijskog šampiona.

Edited by BWA
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 months later...

Vaterpolisti Zvezde osvojili kup Srbije.

 

Novi Beograd – Crvena zvezda 10:11 (2:3, 5:2, 2:5, 1:1)

Bazen „25. maj MGM“. Sudije: Raković i Putniković. Igrač više: Novi Beograd 9 (5), Crvena zvezda 8 (6). Peterci: Crvena zvezda 3 (2).

NOVI BEOGRAD: S. Rašović 2, Mandić 2, Granados 1, Vučinić, Pijetlović 1, Drašović 2, Ćetković, Perković 1, Martinović, Skumpakis, Žoao Pedro, Šušiašvili. Trener Gocić.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić 1, Gajić, Marković, Subotić 2, Vasić 2, Banićević, Basara 2, Vukićević, Seman 2, Milojević, Radović 2, Ivanović, Danković. Trener: Filipović.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Odavno nismo pisali o vaterpolu a nije da nema novosti.

U toku je konflikt između selektora Stevanovića i NBGD-a zbog Jakšića koga klub nije pustio na SK u Podgoricu.

Nakon što je selektor prozvao NBGD, oglasio se Živko Gocic koji je izjavio da je odluka o nepuštanju Jakšića samo njegova.

 

Na sve to se nadovezuje Soro izjavom da se NBGD krade od strane sudija koje navlače za Radnički i CZV.

 

Na kraju, Soro pravilno ističe da se reprezentacija raspada i da ne liči ni na šta.

 

Ovo se potvrđuje upravo na SK u Podgorici gdje nas Grci u jednom momentu gaze 8-2.

 

Sve u svemu, nije dobro.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

NBG ne uspeva odbraniti titulu regionalnog šampiona, poraz od Juga u polufinalu. Za naslov se još bori Jadran koji je pobedio Radnički. Obe utakmice odlučene na peterce.

Link to comment

NBGD gubi polufinale regionalne lige a već su izgubili kup od Zvezde od koje su realno jači za makar 5-6 razlike.

Luzerska ekipa.

 

Vidjecemo, možda u LŠ pokažu da nisu, ali ovako djeluje da se najlošiji kad je najbitnije.

Link to comment
33 minutes ago, BWA said:

NBGD gubi polufinale regionalne lige a već su izgubili kup od Zvezde od koje su realno jači za makar 5-6 razlike.

Luzerska ekipa.

 

Vidjecemo, možda u LŠ pokažu da nisu, ali ovako djeluje da se najlošiji kad je najbitnije.

Kao i gazda im…

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...