Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da, teško je porediti a i može sve biti stvar ukusa. Ono što se ne može sporiti su trofeji reprezentativni i klupski, pa i tu diskutovati šta je bitnije. Milanović važi za legendu ali je mislim trofejniji naš centar Nikić. Filipović sa reprezentacijom ima jedno Ep zlato više od Prlainovića ali Andrija ima mislim više LŠ i to sa 4 različita kluba. 

Link to comment

naravno.

milanovic je u svoje vrijeme bio ubjedljivo najdominantniji centar na svijetu. nikic nikad nije bio ni blizu tome, a ipak ima vise osvojenih trofeja.

tome je ponajvise doprinio raspad scg, jer bi u suprotnom centarski par cinili pijetlovic i zlokovic.

Edited by BWA
Link to comment

Prlainović je meni u naša top 3 igrača što se tiče inteligencije i "kvačila" u posljednih nekoliko decenija. Svakako u 3 najomiljenija, bio je dobar u klaču i ministar (takođe fantastičan odbrambeni igrač kao i dodavač), a bogami i Dača je imao kohones, Filip je ljevica nad ljevicama, isto strijelac neviđeno puno bitnih golova, naš najdugotrajniji igrač, volio sam zbog vica i Ćirića, ali moja top tri po tom šmekerluku, osjećaju i iskazanom u bitnim trenucima su mi u ovom periodu Milanović, Vujasinović i Prlainović. 

E recimo Šapića nikad nisam nešto gotivio, jeste trpao sirotinju, ali za njegov volumen golova rijetko si ga mogao vidjeti u bitnim trenucima, a nisam bio oduševljen ni njegovom igrom.

 

Zato recimo onaj gol Vujasov Rusima u polufinalu SP, kad lobuje golmana, u najtvrđem trenutku (egal, nekoliko sekundi prije kraja), pa nema dalje.

 

 

 

 

Link to comment

Nije se dalo Španiji, ponovo gube finale na peterce. Granados na kraju tragičar sa 2 nerealizovana. Mađari najzad do nove titule. Pored mladih "zvezda" najiskusniji ipak obeležili prvenstvo : Varga (mvp), golman Lopez, Perone, Ivović... Cg tradicionalno dobra na Ep ali im je Hr praktično "poklonila" medalju. Naši na kraju peti, jeste razočaravajuće ali je to ostvareno uz 5 pobeda i poraz na peterce. Zanimljivo prvenstvo. 

Link to comment
  • 1 month later...

regionalna liga prosirena na 12 klubova.

to znaci da u slucaju pobjede protiv primorca veceras sigurno opstajemo u a1 ligi.

ako bude nerijeseno ili izgubimo, igacemo baraz sa treceplasiranim iz a2 lige, a to je primorje.

kako god, sve su prilike da cemo se i ove sezone nekako izvuci.

Link to comment

odgodjena utakmica primorac-vkp.

vidjeh samo neki dim, vjerovatno  baklje ili petarde.

po propozicijama mec bi se trebao registrovati 5:0 za partizan, s obzirom na to da je primorac organizator utakmice.

vidjecemo...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...