Jump to content
Кристофер Лумумбо

Vaterpolo

Recommended Posts

BWA

milanovic je juce dao jednu izjavu u kojoj je potkacio sapica i vujasinovica zato sto su kritikovali jelenica, tako da je ocigledno da se javlja sukob u srpskom vaterpolu na relaciji sapic-jelenic.

inace, nbg je potrosio poprilicno para na igrace ove sezone, a u vukove su doveli nekoliko talentovanih igraca vkp, czv, zemuna itd. i opet mogu biti maksimalno sedmi u ligi.

Nesh
2 hours ago, BWA said:

posto te nema na vaterpolu, dozvoli da prokomentarisem ovdje.

gadno ste stradali u kragujevcu, 16:4 za radnicki.

pojacavanje intenziteta zahvaljivanja namece se kao jedino rjesenje.😁

Da odgovorim ovde...Eto sta se desava kad me naljute...:D

Svratio sam onog puta na utakmicu sa Vukovima, mi smo losi, ali su Vukovi ipak preslabi...

Sto se potopa u Kragujevcu tice, nisam znao, prestao sam da pratim...Mislim da se poraz i mogao ocekivati, ali ovo nas bas mnogo razvalili...

Izgleda Jelenic dosadasnjim zahvalnicama ne veruje, mora brze, bolje, jace...:sad:

BWA

dana 2.12. 2019.godine, odredice se sudbina vk partizan.

pokusah preko svojih kontakata doci do vise informacija, pa kako mi rekose stvari stoje otprilike ovako:

u klub ulaze snsovci, izmedju ostalog bivsi direktor aerodroma, kao i krivokapic, bivsi predsjednik saveza.

tu ekipu podrzava sostar (nije bio sns, ako se nesto nije promijenilo),  aktuelni predsjednik kluba, dok je na suprotnoj poziciji direktor kluba tanja rakas, takodje snsovka?

dakle, 2 struje sns-a se bore za prevlast u klubu.

rekao bih da je stvar zavrsena i da dobijamo novo rukovodstvo, koje ce sigurno ubaciti kes u klub.

bice zanimljivo.

nahbar

Odoste ponovo na krov Evrope.

Orle Zmajević

Stecajna upravnica pobedila.Ugasili smo.

BWA
41 minutes ago, Orle Zmajević said:

Stecajna upravnica pobedila.Ugasili smo.

izgleda.

sustina je u tome sto se sostar pozivao na odredbu statuta po kojoj nove clanove kluba predsjednik uo (sostar) postavlja za clanove skupstine i optuzio stecajnu da krsi statut tako sto novoprimljene clanove kluba, protivno statutu ona kao direktor postavlja u skupstinu.

bice da je rakas namakla vecinu, tako sto je naprimala sebi lojalne nove clanove, pa ih instalirala u skupstinu.

nece ovo sigurno tek tako zavrsiti. pretpostavljam da slijede sudski postupci.