Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

39 minutes ago, Nesh said:

Jel VK Novi Beograd "11. april" i VK NBG Vukovi isti klub? Sapic?

 

Odoh na sajt, a tamo krajnje poeticno srocena zahvalnica

 

  Reveal hidden contents

 

Vaterpolo klub "Novi Beograd 11. april" shodno obavezama iz ugovora potpisanog dana 06.08.2019. godine sa Vaterpolo savezom Srbije, a po članu 5. iz istog ugovora, zahvaljuje se Vladi Republike Srbije na izdvojenim sredstvima (500.000 dinara) za razvoj vaterpolo sporta

Povodom toga Predsednik kluba Goran Mandić daje sledeću izjavu: Zahvaljujem se Vladi Republike Srbije, kao i Vaterpolo savezu Srbije na sredstvima izdvojenim za razvoj vaterpolo sporta.

 

 

Vidi se da je od srca. :D

 

Vredi li da prekidam bojkot i svrnem na utakmicu kupa kad se zavrsi rukomet ili ne?

jesu isti klub. vukovi su im drugi tim, igraju klinci.

pogledaj vaterpolo, koliko sam ispratio nais ove sezone, trebalo bi da ih lako prodjete, ako ces ti uopste navijati za nais😁

 

Link to comment
23 minutes ago, BWA said:

jesu isti klub. vukovi su im drugi tim, igraju klinci.

pogledaj vaterpolo, koliko sam ispratio nais ove sezone, trebalo bi da ih lako prodjete, ako ces ti uopste navijati za nais😁

 

 

Hvala na razjasnjenju. :)

Idem na rukomet, pa mozda svrnem kad zavrsi Zelja, ove sezone isao sam samo jednom (ispunio obecanje sestricini moje koalicione - sad smo u kalendar dogadjaja koje cemo pratiti ubacili odbojku, ona pocela da ide u skolu odbojke, a ovi nasi lepo igraju :)).

Ako nista drugo, ako odem, bar cu videti ko sve ne bojkotuje! :mad: :D

 

Salu na stranu, stvarno gadna epizoda ovo sa Jelenicem i uvlacenjem u dupe uz svrsavanje, odvratni su svi zajedno.

Edited by Nesh
Link to comment

milanovic je juce dao jednu izjavu u kojoj je potkacio sapica i vujasinovica zato sto su kritikovali jelenica, tako da je ocigledno da se javlja sukob u srpskom vaterpolu na relaciji sapic-jelenic.

inace, nbg je potrosio poprilicno para na igrace ove sezone, a u vukove su doveli nekoliko talentovanih igraca vkp, czv, zemuna itd. i opet mogu biti maksimalno sedmi u ligi.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, BWA said:

posto te nema na vaterpolu, dozvoli da prokomentarisem ovdje.

gadno ste stradali u kragujevcu, 16:4 za radnicki.

pojacavanje intenziteta zahvaljivanja namece se kao jedino rjesenje.😁

 

Da odgovorim ovde...Eto sta se desava kad me naljute...:D

Svratio sam onog puta na utakmicu sa Vukovima, mi smo losi, ali su Vukovi ipak preslabi...

Sto se potopa u Kragujevcu tice, nisam znao, prestao sam da pratim...Mislim da se poraz i mogao ocekivati, ali ovo nas bas mnogo razvalili...

Izgleda Jelenic dosadasnjim zahvalnicama ne veruje, mora brze, bolje, jace...:sad:

 

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

dana 2.12. 2019.godine, odredice se sudbina vk partizan.

pokusah preko svojih kontakata doci do vise informacija, pa kako mi rekose stvari stoje otprilike ovako:

u klub ulaze snsovci, izmedju ostalog bivsi direktor aerodroma, kao i krivokapic, bivsi predsjednik saveza.

tu ekipu podrzava sostar (nije bio sns, ako se nesto nije promijenilo),  aktuelni predsjednik kluba, dok je na suprotnoj poziciji direktor kluba tanja rakas, takodje snsovka?

dakle, 2 struje sns-a se bore za prevlast u klubu.

rekao bih da je stvar zavrsena i da dobijamo novo rukovodstvo, koje ce sigurno ubaciti kes u klub.

bice zanimljivo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
41 minutes ago, Orle Zmajević said:

Stecajna upravnica pobedila.Ugasili smo.

izgleda.

sustina je u tome sto se sostar pozivao na odredbu statuta po kojoj nove clanove kluba predsjednik uo (sostar) postavlja za clanove skupstine i optuzio stecajnu da krsi statut tako sto novoprimljene clanove kluba, protivno statutu ona kao direktor postavlja u skupstinu.

bice da je rakas namakla vecinu, tako sto je naprimala sebi lojalne nove clanove, pa ih instalirala u skupstinu.

 

nece ovo sigurno tek tako zavrsiti. pretpostavljam da slijede sudski postupci.

Link to comment
  • 3 weeks later...

I ovo sto se igra bolje da se ne igra.

nijedan nas klub u regionalnoj ligi nije bio ni blizu da osvoji makar bod protiv vodeceg kvarteta, iz evrope ispali u sezoni kupanja😁...

inace, kad smo kod sezone kupanja, postoje ozbiljne inicijative da se klupska takmicenja organizuju u ljetnjem periodu jer to i jeste prirodan ambijent za vaterpolo.

boravak na bazenu u publici na +30 dok je napolju -10 i nije neko sjajno iskustvo.

 

Edited by BWA
Link to comment

grcka ima vrhunsku u 20 selekciju. vidim da su dobili hrvate 9 golova razlike, a sjecam se da su ih prosle godine takodje u polufinalu dobili 8:0.

alfa i omega grka je papanastasiu koji je standardni prvotimac juga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...