Jump to content
Кристофер Лумумбо

Vaterpolo

Recommended Posts

Nesh
Posted (edited)

Au, pa ovo nije samo jadnost i uvlacenje, nego i ozbiljan bezobrazluk. Vaterpolo klub Bot iz Nisa.

Ne verujem da VK Partizan moze brze, bolje, jace od ovoga.

Edited by Nesh

Nesh

Evo ovaj udarac nece moci da izdrze:

Predlazem da klub nazovete Viktor Jelenic, sram vas bilo, Nadam se da niko od nas koji smo gledali svaku utakmicu, nece vise doci.

Prokljucala voda. Prelaze na kuvanje pasulja...

BWA
17 hours ago, Nesh said:

Evo ovaj udarac nece moci da izdrze:

Predlazem da klub nazovete Viktor Jelenic, sram vas bilo, Nadam se da niko od nas koji smo gledali svaku utakmicu, nece vise doci.

Prokljucala voda. Prelaze na kuvanje pasulja...

😁 nasi se jos nisu oglasili.

pretpostavljam da im je nais ovim posljednjim saopstenjem zadao isuvise tezak zadatak, pa jos uvijek mozgaju kako da prevazidju nislije.

no, ne treba gubiti nadu.

sutra pocinju pripreme vkp.

bude li nekih pojacanja, a ima indicija da ce ih biti, ne sumnjam da ce nais ubjedljivo porazen u disciplini o kojoj smo vec govorili.

btw. juniori sesti na ep. stotinama kilometara daleko od medalje.

Nesh

Ma treba ukinuti. Evo tamo sam vec reko, dovode nekog ko je namestio utakmicu protiv nas. Nas, vas, njih nebitno...ja dovdim jednu devojcicu na rukomet (obecao sam i vaterpolo, to nece biti) ili na bilo sta...ne znam kako ide s kartama Ziveo Viktor jelenic. Gde je Savic? jel reko nesto?

Nesh
Posted (edited)

Ajd sad, ti se sigurno secas kad su Milanovic, Sostar i ko jos bese upropastili Partizan, (ne mogu da odredim kad to bese, napustise klub) (dorbo, izvini, mozda si ti mladji), ostali klinci...evo ga Sostar opet, pa brate mili, zovite ovog naseg Denisa da ga isamara. Naravno, ziveo Viktor Jelenic.

Edited by Nesh

BWA
14 hours ago, Nesh said:

Ajd sad, ti se sigurno secas kad su Milanovic, Sostar i ko jos bese upropastili Partizan, (ne mogu da odredim kad to bese, napustise klub) (dorbo, izvini, mozda si ti mladji), ostali klinci...evo ga Sostar opet, pa brate mili, zovite ovog naseg Denisa da ga isamara. Naravno, ziveo Viktor Jelenic.

na zalost sjecam se dobro.

nego, baci oko na sajt naisa i izjavu stanovitog milana krstica.

nais se zahvaljuje jednom nedeljno minimum, a u klub im dolaze krs igraci.

s obzirom na ucestalost uvlacenja, ocekivao sam makar 2 ili 3 dobra igraca, kad ono corak.

James Marshall

Svaka čast Vučiću, evo odmah se vide posljedice njegove brige za vaterpolo, nemamo nijedan klub u LŠ, kapiram po prvi put od sankcija naovamo. 

Edited by James Marshall

renne

+1
Baš sad čuo i ja

Goranz

Treba podržati odluku da se ne igra u istoj ligi sa predstavnikom Kosova.