Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nasa juniorska selekcija do 17 godina juce gubila od holandije 8:3, pa do kraja nekako preokrenula i dobila mec.

danas poraz od madjara 12:3, a na poluvremenu bilo 8:0.

sjajna perspektiva, nema sta. ova selekcija je u rangu malte od koje je btw izgubila na pripremnom turniru pred ep.

 

Link to comment
On 10.8.2019. at 12:37, Nesh said:

@BWA  Aha, to sam propustio. Hvala. ja gledao na sajtovima klubova, tamo nisam nasao nista.

 

imas na sajtu naisa novo saopstenje pod radnim naslovom "puna podrska jelenicu"

mrtva trka vkp i naisa u disciplini uvlacenja u paksu vodji i jelenicu.

ocekujem da nasi koliko danas ispariraju ovom saopstenju nislija i pokazu ko je gazda u ovoj disciplini.

Link to comment

Au, pa ovo nije samo jadnost i uvlacenje, nego i ozbiljan bezobrazluk. Vaterpolo klub Bot iz Nisa.

Ne verujem da VK Partizan moze brze, bolje, jace od ovoga.

Edited by Nesh
Link to comment

Evo ovaj udarac nece moci da izdrze:

 

Predlazem da klub nazovete Viktor Jelenic, sram vas bilo, Nadam se da niko od nas koji smo gledali svaku utakmicu, nece vise doci.
 
Prokljucala voda. Prelaze na kuvanje pasulja...
Link to comment
17 hours ago, Nesh said:

Evo ovaj udarac nece moci da izdrze:

 

Predlazem da klub nazovete Viktor Jelenic, sram vas bilo, Nadam se da niko od nas koji smo gledali svaku utakmicu, nece vise doci.
 
Prokljucala voda. Prelaze na kuvanje pasulja...

😁 nasi se jos nisu oglasili.

pretpostavljam da im je nais ovim posljednjim saopstenjem zadao isuvise tezak zadatak, pa jos uvijek mozgaju kako da prevazidju nislije.

no, ne treba gubiti nadu.

sutra pocinju pripreme vkp.

bude li nekih pojacanja, a ima indicija da ce ih biti, ne sumnjam da ce nais ubjedljivo porazen u disciplini o kojoj smo vec govorili.

btw. juniori sesti na ep. stotinama kilometara daleko od medalje.

Link to comment

Ma treba ukinuti. Evo tamo sam vec reko, dovode nekog ko je namestio utakmicu protiv nas. Nas, vas, njih nebitno...ja dovdim jednu devojcicu na rukomet (obecao sam i vaterpolo, to nece biti) ili na bilo sta...ne znam kako ide s kartama Ziveo Viktor jelenic. Gde je Savic? jel reko nesto?

 

Link to comment

Ajd sad, ti se sigurno secas kad su Milanovic, Sostar i ko jos bese upropastili Partizan, (ne mogu da odredim kad to bese, napustise klub) (dorbo, izvini, mozda si ti mladji), ostali klinci...evo ga Sostar opet, pa brate mili, zovite ovog naseg Denisa da ga isamara. Naravno, ziveo Viktor Jelenic.

Edited by Nesh
Link to comment
14 hours ago, Nesh said:

Ajd sad, ti se sigurno secas kad su Milanovic, Sostar i ko jos bese upropastili Partizan, (ne mogu da odredim kad to bese, napustise klub) (dorbo, izvini, mozda si ti mladji), ostali klinci...evo ga Sostar opet, pa brate mili, zovite ovog naseg Denisa da ga isamara. Naravno, ziveo Viktor Jelenic.

na zalost sjecam se dobro.

nego, baci oko na sajt naisa i izjavu stanovitog milana krstica.

nais se zahvaljuje jednom nedeljno minimum, a u klub im dolaze krs igraci.

s obzirom na ucestalost uvlacenja, ocekivao sam makar 2 ili 3 dobra igraca, kad ono corak.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Svaka čast Vučiću, evo odmah se vide posljedice njegove brige za vaterpolo, nemamo nijedan klub u LŠ, kapiram po prvi put od sankcija naovamo. 

Edited by James Marshall
Link to comment

srbija nema potencijal za 4-5 po kvalitetu manje-vise izjednacenih klubova.

u zemlji trenutno igra max dvadesetak igraca iznadprosjecnog kvaliteta.

kad te igrace rasporedis u 4-5 klubova dobijes 4 ili 5 pristojnih igraca po timu.

ostatak popunjavaju ili poluamateri ili klinci od 18-20 godina,koji nisu fizicki formirani za ozbiljan vaterpolo, narocito ako igraju na poziciji beka ili centra.

 

zanimljivo je da su svi nasi klubovi izgubili od francuskih klubova, i to zvezda od pan-a, sabac od strazbura i partizan od monpeljea.

francuski savez je jedan od rijetkih u evropi koji ne ogranicava broj stranaca u domacim klubovima.

u grupi evrokupa, monpelje je protiv ortidje i partizana dao ukupno 23 gola, od cega su francuski igraci postigli 2.

gledao sam mec protiv domacina ortidje (cetvrta ekipa u italiji), koji smo izgubili 12:9 i nisam nimalo razocaran.

igrali smo bez radojevica i tomica egal mec, uz ocekivano kriminalno sudjenje, a u nekim momentima od 7 vaterpolista u vodi, petorica su bila 2000 ili 2001 godiste.

 

Link to comment
  • 1 month later...

doslo je do ozbiljnog konflikta na relaciji vk novi beograd (sapic) i jelenica.

jelenica optuzuju da drzavnim parama promovise regionalnu ligu i interese hrvatskog i crnogorskog vaterpola, umjesto da vodi racuna o interesima srpskog vaterpola.

takodje ga prozivaju da bez znanja vucica usmjerava novac u klubove po svom nahodjenju i smatraju da bi vucic bio protiv toga kada bi znao kuda pare idu😁

inace, tacno je da vk nbg, bez obzira na poprilicna ulaganja i dovodjenje nekoliko ozbiljnih igraca nema mogucnost da se bori za titulu u ligi srbije (borice se za plasman od 7-10 mjesta), ali saopstenje je u sustini bezveze, jer ne gadja sustinu problema.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel VK Novi Beograd "11. april" i VK NBG Vukovi isti klub? Sapic?

 

Odoh na sajt, a tamo krajnje poeticno srocena zahvalnica

 

Spoiler

 

Vaterpolo klub "Novi Beograd 11. april" shodno obavezama iz ugovora potpisanog dana 06.08.2019. godine sa Vaterpolo savezom Srbije, a po članu 5. iz istog ugovora, zahvaljuje se Vladi Republike Srbije na izdvojenim sredstvima (500.000 dinara) za razvoj vaterpolo sporta

Povodom toga Predsednik kluba Goran Mandić daje sledeću izjavu: Zahvaljujem se Vladi Republike Srbije, kao i Vaterpolo savezu Srbije na sredstvima izdvojenim za razvoj vaterpolo sporta.

 

 

Vidi se da je od srca. :D

 

Vredi li da prekidam bojkot i svrnem na utakmicu kupa kad se zavrsi rukomet ili ne?

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...