Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

11 minutes ago, Nesh said:

Naterace me da prestanem da gledam vaterpolo. Nadam se da Nais nije dobio pare. Sad pogledah prezentaciju i Facebook, nema jos nikakvog dupeuvlacenija. Ostaje nam da se nadamo da nije u pitanju rutinska neazurnost.

Steta sto Jelenic nije stavio u ugovor da moraju svi da ga poljube u dupe i da o tome obaveste javnost i dostave dokaz u roku od sedam dana.

 

dobice i nais jbg.

klubovi koji igraju drugu regionalnu ligu dobijaju manje od prvoligasa, pa imaju luksuz da malo zakasne sa zahvaljivanjem, a zahvalnicu stave u donji desni ugao teksta, a ne u naslov.

Link to comment

Dakle, samo sporost, uostalom kao sto i plivamo za loptu na pocetku cetvrtina u 95.99% slucajeva.

 

Zahvaljuju se na pocetku teksta, pa se posle i posebno zahvaljuju, prvi put Vladi i Predsedniku, a posle posebno Predsedniku i Vladi. Hm...to vuce na ozbiljnu subverziju i izuzetnu hrabrost...Pitam se sta ce biti kad tamo gde treba uoce propust sa pocetka javnog saopstenja. :dry:

Nemoj da bude 3000 din manje za gospodu iz Naisa, pa da se posle cesamo. Zaustavite Rojters, da se to ispravi.

 

Gorku salu na stranu, mogli su da napisu koliko iznose materijalna sredstva koje je Vlada na predlog predsednika Vučića odobrila za pomoć vaterpolu. lepo bi bilo da znamo koliko je zapalo Naisu.

 

Sve u svemu, nezapamcena bruka i sramota od dupeuvlakastva.

 

Moracu da razmotrim buduce prisustvo na utakmicama Naisa. Znam, bas ce se potresu ako se ne pojavim.

Link to comment

partizan je navodno dobio oko 4 miliona dinara, tako da ne vjerujem da je nais dobio vise od 2.

jos ako on uoci ovu kardinalnu gresku sa pocetka saopstenja, moguce da nislije zapadne max milion.

 

 

Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

Sad još da se blizanci u ostalim sportovima utrkuju u hvalospevima Vladi i Velikom Vođi.

#zahvalnicometrija

Ma jok ima onih koji dobijaju i šakom I kapom I ne moraju da zahvaljuju. Čak im se na silu obezbedjuje učešće u lš

Link to comment

ocekujem da mu se zahvalimo sto inam igraci treniraju u hladnoj vodi, jer se tako celice i postaju bolji sportisti i ljudi. da mu se zahvalimo sto nasi najbolji igraci prelaze kod cigana, jer ionako pojma nemaju. posebno bismo trebali da se zahvalimo sto nam je omogucio da igramo evrokup, jer je normalno da ls igra klub koji je to zasluzio svojim plasmanom.

Link to comment
13 hours ago, Nesh said:

Dakle, samo sporost, uostalom kao sto i plivamo za loptu na pocetku cetvrtina u 95.99% slucajeva.

 

Zahvaljuju se na pocetku teksta, pa se posle i posebno zahvaljuju, prvi put Vladi i Predsedniku, a posle posebno Predsedniku i Vladi. Hm...to vuce na ozbiljnu subverziju i izuzetnu hrabrost...Pitam se sta ce biti kad tamo gde treba uoce propust sa pocetka javnog saopstenja. :dry:

Nemoj da bude 3000 din manje za gospodu iz Naisa, pa da se posle cesamo. Zaustavite Rojters, da se to ispravi.

 

Gorku salu na stranu, mogli su da napisu koliko iznose materijalna sredstva koje je Vlada na predlog predsednika Vučića odobrila za pomoć vaterpolu. lepo bi bilo da znamo koliko je zapalo Naisu.

 

Sve u svemu, nezapamcena bruka i sramota od dupeuvlakastva.

 

Moracu da razmotrim buduce prisustvo na utakmicama Naisa. Znam, bas ce se potresu ako se ne pojavim.

 

A zar u ugovoru ne pise samo da ima da se zahvale Vladi i VSS? Cemu zahvaljivanje Vucicu, otkad to je finansiranje klubova u nadleznosti predsednika republike...?

 

Znam odgovor, samo pitam...

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

 

A zar u ugovoru ne pise samo da ima da se zahvale Vladi i VSS? Cemu zahvaljivanje Vucicu, otkad to je finansiranje klubova u nadleznosti predsednika republike...?

 

Znam odgovor, samo pitam...

 

Da, u pomenutom clanu, bar kako je preneseno u medijima, nema zahvaljivanja Vucicu.

Preigrao se Jelenic. Covek ubacio sebe u ugovor, a predsednika Vucica ostavio na milost i nemilost samoinicijativi u poltronstvu i dupeuvlakastvu potencijalno nedovoljno obucenih kadrova.

Mislim da je ostavka jedino moguce resenje. Ukoliko taj covek ostane na celu vaterpolo organizacije, to ce znaciti da je u nasem najtrofejnijem sportu dozvoljeno, pa i pozeljno nipodastavati predsednika Vucica.

Skromnost i nebriga za sebe sigurno ce uciniti da Predsednik ne reaguje na ovaj podli napad Jelenica i njemu slicnih koji su uzurpirali vaterpolo savez, ali klubovi moraju poloziti ispit i smesta odbaciti besramne ugovore u kojima nema obaveze da se hvali Vucic.

 

 

 

 

 

Link to comment

Zezam se ja, ali ne bi bilo lose raspaliti malo po Jelenicu, izdigo sebe iznad predsednika, trazi da mu se pisu hvalospevi i dostavljaju dokazi o tome, zasto tako i zasto bas sada, ko stoji iza toga...bla, bla...:dry:...mozda se pokoji bot i upeca, a kad bi se rasirila prica po tviterima, mozda bi doslo i do nekog "naslova" itd...bar bi se Jelenic malo ucvikao.

Ovo je vise prica za severnije teme, ali ajd nadovezujem se na prethodni post.

Edited by Nesh
Link to comment
3 hours ago, Nesh said:

Zezam se ja, ali ne bi bilo lose raspaliti malo po Jelenicu, izdigo sebe iznad predsednika, trazi da mu se pisu hvalospevi i dostavljaju dokazi o tome, zasto tako i zasto bas sada, ko stoji iza toga...bla, bla...:dry:...mozda se pokoji bot i upeca, a kad bi se rasirila prica po tviterima, mozda bi doslo i do nekog "naslova" itd...bar bi se Jelenic malo ucvikao.

Ovo je vise prica za severnije teme, ali ajd nadovezujem se na prethodni post.

jbg nista od toga.

eno  vucic se zahvalio jelenicu, jer se jelenic zahvalio vucicu.

hvala, hvala, hvala....

Link to comment

Sta ima novo? ja juce malo gledah, nisam video da se ijedan klub koji google dohvata priveo k poznaniju prava.

Dakle, po svemu sudeci, tim Vlaha Orlica i Mirka Sandica, da ne nabrajamo ostale, 7 puta prvak Evrope, misli da ceo moze da stane u jedno dupe i pozurio je da zauzme polozaj. Pa tamo vam je i mesto, posrali ste se na ceo jugoslovenski i srpski vaterpolo.

Nais? Nista, ako je suditi po brzini u dupe uvlacenija (ovo, cenim, po kratkom postupku treba proglasiti za rec), mislim da ce u finalu plej ofa biti moja dva tima.

BIIIIIIPPPP!!!

Edited by Nesh
Link to comment
4 hours ago, Nesh said:

Sta ima novo? ja juce malo gledah, nisam video da se ijedan klub koji google dohvata priveo k poznaniju prava.

Dakle, po svemu sudeci, tim Vlaha Orlica i Mirka Sandica, da ne nabrajamo ostale, 7 puta prvak Evrope, misli da ceo moze da stane u jedno dupe i pozurio je da zauzme polozaj. Pa tamo vam je i mesto, posrali ste se na ceo jugoslovenski i srpski vaterpolo.

Nais? Nista, ako je suditi po brzini u dupe uvlacenija (ovo, cenim, po kratkom postupku treba proglasiti za rec), mislim da ce u finalu plej ofa biti moja dva tima.

BIIIIIIPPPP!!!

zahvalili su se i sabac, radnicki i vojvodina.

medjutim, oni nisu objavljivali ova zalosna saopstenja za javnost, nego su predsjednici klubova dali izjave za medije (ima na portalu vaterpolo vesti), kako ce im pomoc mnogo znaciti, da je ovo pravi potez drzave itd.

koliko se sjecam prilikom glasanja za izbor jelenica za predsjednika vss, partizan i nais su glasali protiv, pa mozda i u tome lezi razlog ove jadnosti ispoljene kroz saopstenja za javnost doticnih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...