Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Možda nije najsrećnije žrtvovati sp ali je starije igrače jedino moguće odmoriti u ovom periodu. Zaboravlja se da su neposredno pre sl mnogi imali f8 lš i isto jake utakmice dan za danom, takođe u zimu sledi i ep, klupska sezona pa tek onda oi. Znači ovo je jedini trenutak za odmoriti najiskusnije. Jasno je da na sp imamo malo šansi za medalju ali ovi koji će igrati su oni sa kojima ćemo raspolagati u bliskoj budućnosti pa bolje da ih se polako "baca u vatru". Dakle, ovo je po meni sasvim logičan potez. 

Link to comment

vujas imenovan za trenera sapicevog vk novi beograd. zurnal pise da ce taj klub angazovati i neke bivse i sadasnje reprezentativce od sljedece sezone. bila bi fora da osvoje titulu direktno iz 1b lige.

Link to comment
  • 2 weeks later...

To je što je, mi teško od ovoga možemo bolje. Centri su nam bezopasni a nije bilo ni nekih drugih opcija u napadu, uglavnom se traži Mandić a njega će svi dobro markirati. 5-8 mesto je domet ovoga tima. 

Link to comment

Ako oni nisu kalkulisali da im je lakše biti treći. Prvo idu na usa/aus, u četvrtfinalu na italijane. Mi sad u četvrtfinalu na špance, pa u polufinalu pobednika čekaju hrvati 

Link to comment
3 minutes ago, variola said:

Ako oni nisu kalkulisali da im je lakše biti treći. Prvo idu na usa/aus, u četvrtfinalu na italijane. Mi sad u četvrtfinalu na špance, pa u polufinalu pobednika čekaju hrvati 

nije iskljuceno, mada nisam siguran da su italijani u cetvrtfinalu laksi protivnik od spanaca. prevelik im je to rizik.

italijanima nedostaje 4-5 igraca, ali im se vraca ljevoruki ecenike. uz standardno guranje od strane sudija mogu i do kraja. 

Link to comment

Da, Italijani uvek imaju i tu podršku ali mislim da je Španija realno jača. Kako god, Grci su mogli, a i mi, birati kako dalje. Ako je bilo bez kalkulacija očajno su odigrali. U normalnoj utakmici, sa našim najjačim sastavom teško bi bila moguća ovolika razlika. Ali ok, to je prošlo, treba se spremati za Špance. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...