Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Skyhighatrist said:

Radi se ovo na treninzima, šrauba se zove :happy:, ali više za snagu i kontrolu nego kao validna šut strategija. Viš' da su i Hrvati u fazonu "aaa šta nam uđe" :)

Trebalo je imati muda za ovo u finalu na 9:8 beše?

 

Srauba se zove? :blink:

Mislim, da ne vracam snimak, da je sut bio sa malo vece daljine nego sto je uobicajeno za taj nepoznati zahvat. Covek je opalio, po meni, u ocaju, uslo. Ne znam koliko je ostalo do kraja napada.

Slucajka.

Link to comment

Meni deluje da je bilo sa 6-7 metara (ispravljam, nisam siguran). Mozda gresim. Nisam ponovo trazio i pustao. Ja plivam ko sekirce, tako da tesko mogu da razgovaram sa nekim ko je trenirao vaterpolo. Bojim se, vratice nam braca ovaj lucky strike na Olimpijadi.

Edited by Nesh
Link to comment

Ako se ne varam, od nemačke reči za šraf ili tako neko zavrtanje :lolol:

Jeste bilo daleko, tim pre je luđe... I kažem, nije on to izmislio, radi se to na treninzima, al' i tu retko ulazi, naročito ovako topovski.

 


A dobro, i ako nam vrate, braća smo :hihi:

 

Link to comment

Nije ovo slučajka, čovek je hotimice ovo šutirao. Postoji velika šansa da se ovaj šut promaši, ali uhvatio ih je na faktor iznenađenja.

Dakle, sreća je da lopta ušla, ali ne bih ovo okarakterisao kao slučajku...

Naklon do poda za ovaj šut :ziga: 

Link to comment

Eh, pa ne kazem ja da je slucajno sutirao, naravno da je sutirao s namerom da da gol, opalio je, iznenadio golmana i pogodio. Golcina. Svaka cast. Eto, da ne razglabam praznu pricu dalje.,,:D,

Link to comment

srauba je uobicajen sut za centre, jer su cesto okrenuti ledjima prema golu. spoljni igraci rijetko koriste ovaj sut, osim mandica naravno. dao je gol sraubom hrvatima u finalu oi u riu, cesto je tako sutirao i dok je igrao za vkp.

Link to comment

da, spoljni retko ovako šutiraju, mada, ima još nekih koji to povremeno rade. npr. hrvat p. obradović zbog problema sa ramenom zna isto uspešno zabosti šraubom. btw, zbog svađe sa tuckom ga nema odavno u reprezentaciji. 

 

Link to comment

bio mali vuskovic iz katara. talenat na nivou  ove dvojice, ali, nece na trening, napusava sudije i saigrace sa svojih  16 godina. naravno, prosle sezone ostao bez kluba, jer niko nece da trpi bahatog balavca. a da je steta, steta je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...