Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

17 hours ago, BWA said:

nisam optimista u pogledu naseg vaterpola. iskusniji igraci su u padu a pravitih alternativa nema na vidiku.  najgora situacija je na poziciju centra. mi od pijetlovica koji ima 35 godina nismo napravili ozbiljnog sidrasa.  vico, lazic, ubovic su solidni igraci, ali nisu top klasa i tu cemo u buducnosti imati najvise problema.

 

Nema potrebe da budes pesimistican.

Tacno je da necemo imati takvu dominaciju kao prethodnih 6 godina a narocito od 2013 do 2016 kada smo na kraju 2016 drzali sve titule.

Bice ujednacenije ali to je normalno.

Link to comment
35 minutes ago, pasha said:

 

Nema potrebe da budes pesimistican.

Tacno je da necemo imati takvu dominaciju kao prethodnih 6 godina a narocito od 2013 do 2016 kada smo na kraju 2016 drzali sve titule.

Bice ujednacenije ali to je normalno.

u pravu si. inace mislim da najbolji igraju italijani. vrhunski plivaju sa puno uplivavanja pred protivnicki gol, u stanju su da drze jak presing... bice zanimljivo u svakom slucaju.

Link to comment
9 hours ago, pasha said:

Neverovatan gol Mandica na 3 minuta do kraja iz sraube sa 5 ili vise metara kada smo izjednacili.

 

Ne znam dal' sam ikad video ovakav zabod, a trenirao sam vaterpolo :Hail:

 

 

 

Link to comment

Radi se ovo na treninzima, šrauba se zove :happy:, ali više za snagu i kontrolu nego kao validna šut strategija. Viš' da su i Hrvati u fazonu "aaa šta nam uđe" :)

Trebalo je imati muda za ovo u finalu na 9:8 beše?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...