Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

voleo bih da gresim, jel ovo bio nas stari PPP prijatelj, dusko korac?kakvo dno od komentatora.
gersis. u pitanju je mikic.za iskazano neznanje bi ucitelj mogao da ti udeli neku vaspitnu.
Link to comment

Dakle, na Madjarsku u polufinalu i na drugo oko u glavi u finalu.

voleo bih da gresim, jel ovo bio nas stari PPP prijatelj, dusko korac?kakvo dno od komentatora.
Ne prepoznaješ Sašu Mikića i njegovo prePOZNAtljivo aKCENTovanje i neVEROvatni izgovor?edit: spor sam. Edited by Lrd
Link to comment

S' obzirom kako su grupe bile neujednacene, saznacemo tek u polufinalu kakvo je realno stanje. Nasi deluju malo nezainteresovano, malo neuigrano, ali uz povremeni bljesak nekog od igraca, sto je bilo dovolijno do sada za prolazak. Dobro je sto su uleteli Crnogorci, bice zanimljivija takmicenja ubuduce.Tulga... koliko decenija taj sudi vaterpolo utakmice? :lol:

Link to comment
gersis. u pitanju je mikic.za iskazano neznanje bi ucitelj mogao da ti udeli neku vaspitnu.
Tačno tako. Ne znam šta je gore: neprepoznavanje Mikića ili (sačuvajmeBožeioprosti) pogrešno prepoznavanje 1 kuma PPP-a...
Link to comment
Tačno tako. Ne znam šta je gore: neprepoznavanje Mikića ili (sačuvajmeBožeioprosti) pogrešno prepoznavanje 1 kuma PPP-a...
dobro dobro, klecim na kukuruzu u cosku, da budem iskren slusao sam sa smanjenim tonom pa me je navelo da pocnem da tripujem da je dusko pokusao da menja imidz, sa malo dubljim kulerskim glasom a sa jos impresivnijom niskom budalastina i pogresnih akcenata. svejedno, izvinjavam se za nanetu bol svima :rolleyes:
Link to comment
1. mesto u grupi, malo odmora pred polufinale...Medalja se smesi cool.gif 2. oko u glavi je najprijatnije iznenadjenje prvenstva.
Битно да нам савези више нису у истој глави као ономад 2007. када смо имали неприлику да гледамо најгору могућу намештаљку и братску поделу бодова :rolleyes: ...
Link to comment

dobro je, izboreni su sledece EP i SP. ako padne josh koja medalja, super. ipak, imam neki osjecaj da ce hrvati opet da dobiju.sto se drugog polufinala tiche, ne znam, bojim se da su madjari jachi trenutno. mada njih daleko vishe zanima olimpijada, chini mi se...hrvati mi djeluju kao prvi favoroti, iako vecinu utakmica nisu bash sjajno odigrali. chini mi se da imaju najvise rezerve od svih ekipa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...