Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

auf, nisam se nadao ovome. zlokovic je zvijer. ipak, apsolutne zvijezde su djurkovic i reditelj prenosa, zahvaljujuci kojem smo vise gledali usporene snimke nego direktan prenos. sve u svemu, svaka chast, steta sto nije bilo 2 razlike, bili bi prvi. sad ne znam kako stvari stoje na tim mini tabelama, sta se rachuna...srbiju nisam gledao, ali drug mi reche da je opet bilo prilichno loshe. sutra ce protiv italijana biti zajebano, ako se uzme u obzir da su italijani u igri za prvo mjesto, a zna se kako se sudi italijanima u vaterpolu. kada je utakmica, btw?

Link to comment

navodno smo danas prilicno ukenjali motku. a Savic i Sapic su se izgleda nakon tekme vec tradicionalno podzapali. ta zla krv izmedju njih dvojice i klanova koji su se stvorili oko njih ne jenjava vec maltene 10 godina. jebote, kako se vise ne umore od tih pizdarija. price koje sam ja cuo nakon sto su bili ovde u Kanadi na SP 2005. je da u reprezentaciji bukvalno ima likova koji godinama i ne pricaju medjusobno, a ova dvojica ubedljivo prednjace. naravno nista od ovog ne dolazi previse u stampane fekalije jer: a.) vaterpolo je siroj javnosti prilicno nezanimljiv kao sport osim tokom par nedelja svakog leta b.) vaterpolo reprezentcija je bila prilicno uspesna zadnjih 5 godina tako da je, za razliku od kosarke i nadeleko opevanog sukoba jaric-rakocevic, novinarski ugao "oj-narode-nekad-slavna-repka-nam-je-propala-zbog-ove-dvojice-bizona" u slucaju vaterpola prilicno besmislen. makar zasad.mozda krenu da ih malo vise napusavaju ako na drugom uzastopnom prvenstvu prdnemo u cabar protiv prvog ozbiljnijeg protivnika kao prosle godine na SP u Melburnu. ovo sto smo dosad odigrali nimalo ne obecava.

Edited by zvonko
Link to comment

pa dobro...jest da nije prijatno kad se cuje tako nesto, al opet ko da se to ne desava i u svim ostalim repkama...krenite od sebe... koliko puta vam je dopizdila jedna te ista osoba nakon 2 dana, a kako tek njima ne bi , koji su na pripremam zajedno po mesec dana + to sto se ne zna koji je tvrdoglaviji od njih dvojice...

Link to comment

Ako će sve tri ekipe imati po 12 bodova:Krug:Mađarska 3 19:19CG i Hrvatska 3 16:16Mađarska prva zbog više danih golova.Za drugo mjesto ne odlučuje pobjeda Hrv nad CG već ukupna gol razlika. Hrvatska za sada ima za 12 golova bolju gol razliku ali CG igra sa Slovačkom a mi sa Grčkom i to lako može preokrenuti. Mala prednost nama je što CG igra ujutro pa ćemo mi protiv otpisanih Grka već znati šta treba.Znači ako CG bude druga/razbije Slovačku na 100 dijelova, ide na Srbiju u SF a mi na Mađare. U suprotnom Hrv-Srb SF.Ja se naravno nadam pobjedi furije nad Mađarima te izbjegavanju četvrtfinala i čekanju pobjednika Ita-Špa. :)

Edited by zagy
Link to comment
navodno smo danas prilicno ukenjali motku. a Savic i Sapic su se izgleda nakon tekme vec tradicionalno podzapali. ta zla krv izmedju njih dvojice i klanova koji su se stvorili oko njih ne jenjava vec maltene 10 godina. jebote, kako se vise ne umore od tih pizdarija.
Odakle ti to?Da mi imamo autoritet u naznakama na klupi, ne bi morao Savic da reaguje posle utakmice. Zamisljam samo reakciju Duleta Vujosevica na Sapicevu bahatost u nasem poslednjem napadu, da je on na mestu Udovicica :lol:
Link to comment
Odakle ti to?Da mi imamo autoritet u naznakama na klupi, ne bi morao Savic da reaguje posle utakmice. Zamisljam samo reakciju Duleta Vujosevica na Sapicevu bahatost u nasem poslednjem napadu, da je on na mestu Udovicica :lol:
ovo za SP 2005. sam cuo od lika koji je proveo par dana sa reprezentacijom u Montrealu, a posle kad su osvojili zlato su ih doveli u Toronto i vodali po raznim srpskim mestima, ruckovima, proslavama itd.... kaze bio je prilicno iznenadjen koliko se hladno, nadrndano i netrpeljivo jedni prema drugima odnose cak i posle upravo osvojene svetske titule. po recima tog lika, Savic ga se dojmio kao najpozitivniji i najnormalniji, a tu je i Daca.... Sapic s druge strane je navodno klasicna nedodirljiva zvezda.a zatim sam prosle godine od jednog lika u Beogradu koji je radio na SOS kanalu (vodio je neke tupave emisije o tenisu pre par godina), a inace je skolski drug mog najboljeg ortaka, slusao pricu za EP u Kranju 2003. godine. taj SOS-ovac se tada ucepio preko saveza da ide u Kranj tako da je bio celo vreme sa reprezentacijom i on kaze da su medjuljudski odnosi i atmosfera bili ne KATASTROFALNI, nego bukvalno raspad sistema.... a kao vrhunac svega kaze da su se Savic i Sapic bukvalno posaketali u hotelu, prakticno pred novinarima, ali da je pao dogovor da se prica ne iznosi u javnost. na kraju smo pobedili Hrvate u finalu u onom trileru.e sad, sve ovo ja nisam video svojim ocima tj. ako su mene ova dvojica lagali i ja lazem vas. mada ne vidim zasto bi me lagali tj. izmisljali takvu pricu 5 godina kasnije.takodje, imajuci u vidu da smo trijumfovali i u Kranju i u Montrealu mozda je dobra atmosferatm potpuno overrated. jebemliga.... Edited by zvonko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...